Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
251 655 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    71 505 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    11 561 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 062 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    64 027 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    79 500 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktur40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby PODR w Lubaniu w tym Oddziału w Starym Polu

Zamawiający Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu (Lubań, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby PODR w Lubaniu w tym Oddziału w Starym Polu”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 251 655 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubań, Pomorskieopublikowano 9 lutego 2026
Łączna wartość umów
251 655 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 grudnia 2025

    Termin ofert: 9 stycznia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    09 lutego 2026

    2 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: P.P.H. TOMAX S.J. B. Sakowicz, M. Tuszyński (część 1); MLH Marita Laga (część 2); „SENDI W. i A. Sandach” Spółka jawna (części 3, 4); Hurtownia Artykułów Spożywczych AGAWA (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 251 655,12 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail