ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup i dostawa biurek oraz krzeseł ergonom. w ramach projektu: FELD.08.04-IZ.00-0097/24

Zamawiający Powiat Poddębicki (Poddębice, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup i dostawa biurek oraz krzeseł ergonom. w ramach projektu: FELD.08.04-IZ.00-0097/24”. Termin składania ofert minął 17 lutego 2026, 09:00. Wadium: 900 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat PoddębickiPoddębice, Łódzkie (powiat Poddębicki →)opublikowano 5 lutego 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Wadium
900 zł
Termin składania ofert
17 lutego 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres Gwarancji OG20%Skrócenie terminu dostawy T15%Spełnianie klauzul społecznych AS5%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres Gwarancji OG 20%, Skrócenie terminu dostawy T 15%, Spełnianie klauzul społecznych AS 5%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup i dostawa biurek oraz krzeseł ergonom. w ramach projektu: FELD.08.04-IZ.00-0097/24.

  • 3

    RyzykoWadium: 900,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail