Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
198 526 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa mleka i przetworów mleczarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w okresie od stycznia do grudnia 2026 r
    Wartość umowy
    29 272 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa produktów zwierzęcych, mięsa i produktów mięsnych oraz mięsno - wędliniarskie na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w okresie od stycznia do grudnia 2026 r
    Wartość umowy
    47 263 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa ryb i mrożonek na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w okresie od stycznia do grudnia 2026 r
    Wartość umowy
    25 765 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa różnych artykułów spożywczych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w okresie od stycznia do grudnia 2026 r
    Wartość umowy
    32 333 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Dostawa owoców i warzyw na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w okresie od stycznia do grudnia 2026 r
    Wartość umowy
    21 904 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa pieczywa, wyrobów piekarskich i ciastkarskich na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w okresie od stycznia do grudnia 2026 r
    Wartość umowy
    29 073 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa jaj kurzych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w okresie od stycznia do grudnia 2026 r
    Wartość umowy
    12 915 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Częstotliwość dostaw40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w Kostomłotach w 2026 roku.”

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Kostomłotach (Kostomłoty, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby Domu Pomocy Społecznej w…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 198 526 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w KostomłotachKostomłoty, Lubelskieopublikowano 5 lutego 2026
Łączna wartość umów
198 526 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 listopada 2025

    Termin ofert: 5 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    05 lutego 2026

    3 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurt Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko (część 1); Gobarto SA (część 2); PPHU LODEX, MIROSŁAW PISKORSKI (część 3); HURT-DETAL ART. SPOŻ. - ROLNE ANNA SIKIERKO (część 4) oraz 3 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 198 525,99 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail