Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa różnych produktów spożywczych do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko

Zamawiający Gmina Drezdenko (Drezdenko, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa różnych produktów spożywczych do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko”, wybierając ofertę wykonawcy ”MAR-POL” HURTOWNA ARTYKUŁOW CUKIERNICZYCH MACIEJ MARCINIAK PIOTR MARCINIAK SP.J. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina DrezdenkoDrezdenko, Lubuskie (powiat Strzelecko-drezdenecki →)opublikowano 2 lutego 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 262 405 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 grudnia 2025

    Termin ofert: 12 grudnia 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 lutego 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ”MAR-POL” HURTOWNA ARTYKUŁOW CUKIERNICZYCH MACIEJ MARCINIAK PIOTR MARCINIAK SP.J..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Drezdenko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966757

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 1

1.5.2.)Miejscowość

Drezdenko

1.5.3.)Kod pocztowy

66-530

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@drezdenko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.drezdenko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/drezdenko

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Drezdenku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON:210306630

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szkolna 11

1.5.2.)Miejscowość

Drezdenko

1.5.3.)Kod pocztowy

66-530

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp1drezdenko@drezdenko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp1drezdenko.edupage.org/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Nojiego w Drezdenku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 367993057

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

plac Wolności 8

1.5.2.)Miejscowość

Drezdenko

1.5.3.)Kod pocztowy

66-530

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp2drezdenko@drezdenko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp2drezdenko.edupage.org/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 3 im. H. Sienkiewicza w Drezdenku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 210306653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Portowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Drezdenko

1.5.3.)Kod pocztowy

66-530

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sp3drezdenko@drezdenko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp3drezdenko.edupage.org/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Publiczne Przedszkole w Drezdenku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 211236653

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mickiewicza 4A

1.5.2.)Miejscowość

Drezdenko

1.5.3.)Kod pocztowy

66-530

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przedszkole@drezdenko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://przedszkoledrezdenko.edupage.org/

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa różnych produktów spożywczych do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d23925c1-f639-4834-9d26-e1bc9eb57138

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00089696

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00033008/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa różnych produktów spożywczych do jednostek oświatowych na terenie Gminy Drezdenko

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00577091

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RP.271.1.33.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – różne produkty spożywcze, napoje bezalkoholowe, cukier

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają wzory umów oraz załącznik 1a do SWZ – formularze cenowe.
4. Miejscem realizacji dostaw jest:
• Szkoła Podstawowa nr 1- ul. Szkolna 11,66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 2- Pl. Wolności 8, 66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 3- ul. Portowa 1, 66-530 Drezdenko
• Publiczne Przedszkole - ul. Mickiewicza 4a ,66-530 Drezdenko

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15980000-1 - Napoje bezalkoholowe

4.5.5.)Wartość części

169878,05 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – produkty mleczarskie, jaja

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają wzory umów oraz załącznik 1a do SWZ – formularze cenowe.
4. Miejscem realizacji dostaw jest:
• Szkoła Podstawowa nr 1- ul. Szkolna 11,66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 2- Pl. Wolności 8, 66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 3- ul. Portowa 1, 66-530 Drezdenko
• Publiczne Przedszkole - ul. Mickiewicza 4a ,66-530 Drezdenko

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

253906,08 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – tłuszcze roślinne i tłuszcze zwierzęce

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają wzory umów oraz załącznik 1a do SWZ – formularze cenowe.
4. Miejscem realizacji dostaw jest:
• Szkoła Podstawowa nr 1- ul. Szkolna 11,66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 2- Pl. Wolności 8, 66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 3- ul. Portowa 1, 66-530 Drezdenko
• Publiczne Przedszkole - ul. Mickiewicza 4a ,66-530 Drezdenko

4.5.3.)Główny kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.5.)Wartość części

83202,53 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają wzory umów oraz załącznik 1a do SWZ – formularze cenowe.
4. Miejscem realizacji dostaw jest:
• Szkoła Podstawowa nr 1- ul. Szkolna 11,66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 2- Pl. Wolności 8, 66-530 Drezdenko
• Szkoła Podstawowa nr 3- ul. Portowa 1, 66-530 Drezdenko
• Publiczne Przedszkole - ul. Mickiewicza 4a ,66-530 Drezdenko

4.5.3.)Główny kod CPV

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

4.5.5.)Wartość części

94530,78 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

124121,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

191742,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

124121,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

”MAR-POL” HURTOWNA ARTYKUŁOW CUKIERNICZYCH MACIEJ MARCINIAK PIOTR MARCINIAK SP.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7822223959

7.3.4)Miejscowość

KOMORNIKI

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

124121,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-12 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

142224,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

265832,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

178839,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

”MAR-POL” HURTOWNA ARTYKUŁOW CUKIERNICZYCH MACIEJ MARCINIAK PIOTR MARCINIAK SP.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7822223959

7.3.4)Miejscowość

KOMORNIKI

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

178839,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-12 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46831,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72531,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

44018,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

”MAR-POL” HURTOWNA ARTYKUŁOW CUKIERNICZYCH MACIEJ MARCINIAK PIOTR MARCINIAK SP.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7822223959

7.3.4)Miejscowość

KOMORNIKI

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

44018,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-12 do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59749,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

101483,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59749,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

”MAR-POL” HURTOWNA ARTYKUŁOW CUKIERNICZYCH MACIEJ MARCINIAK PIOTR MARCINIAK SP.J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7822223959

7.3.4)Miejscowość

KOMORNIKI

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59749,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-12 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
262 405 zł
Próbka: 125 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 916 zł444 486 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 570 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 916 zł
Mediana
262 405 zł
Górny kwartyl
444 486 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Drezdenko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Drezdenko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ”MAR-POL” HURTOWNA ARTYKUŁOW CUKIERNICZYCH MACIEJ MARCINIAK PIOTR MARCINIAK SP.J. (KOMORNIKI). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.