Zakup nowoczesnego wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 Piotrkowie Trybunalskim.
Zamawiający Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie Trybunalskim (Piotrków Trybunalski, Łódzkie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup nowoczesnego wyposażenia pracowni w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 Piotrkowie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 208 162 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Ogłoszenie
09 grudnia 2025
Termin ofert: 19 grudnia 2025 13:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
15 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
21 stycznia 2026
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
21 stycznia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
02 lutego 2026
- Wykonanie umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 6 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 592291444 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Krakowskie Przedmieście 36 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Piotrków Trybunalski |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 97-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL713 - Piotrkowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zsp6@zsp6.piotrkow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://zsp6.piotrkow.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00089183 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-02-02 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00089127 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.2. | Termin wykonania umowy Przed zmianą | 2026-02-23 Po zmianie: 2026-01-23 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.