Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
870 000 zł
Umowa zawarta
20 stycznia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin rozpatrzenia reklamacji w dniach roboczych (TRR)20%Czas podstawienia pojazdu na wskazane miejsce (CPP)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Postępowanie powtórzone - Świadczenie usług transportowych samochodami osobowymi i busami

Zamawiający Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej (Jelenia Góra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Postępowanie powtórzone - Świadczenie usług transportowych samochodami osobowymi i busami”, wybierając ofertę wykonawcy Stowarzyszenie Radio Taxi 919. Wartość umowy: 870 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
870 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Stowarzyszenie Radio Taxi 919 (Jelenia Góra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 870 000,00 zł (umowę zawarto 20 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000293640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ogińskiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Jelenia Góra

1.5.3.)Kod pocztowy

58-506

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz.jgora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz.jgora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1224974

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Postępowanie powtórzone - Świadczenie usług transportowych samochodami osobowymi i busami

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a8c64f6f-2124-41d5-8f8b-e7b6496ee8f6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00088256

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00034485/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług transportowych samochodami osobowymi i busami

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00562288

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/PN/76/11/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Zamówienie obejmuje

usługę transportu pacjentów: • do i ze Stacji Dializ, transport pacjentów do i z Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej przy ul. Ogińskiego 6 w Jeleniej Górze, 58-506 Jelenia Góra, • do i z Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Bolkowie przy ul. Wysokogórskiej 19 w Bolkowie, 59-420 Bolków, • do i ze Szpitala „Wysoka Łąka” w Kowarach przy ul. Sanatoryjnej 27 w Kowarach, 58-530 Kowary, • transport dla potrzeb POZ (nocna i świąteczna pomoc medyczna), • przewóz krwi i preparatów krwiopochodnych, materiałów do badań, apteki, drobnego sprzętu, dokumentacji – loco miejsce wskazane przez Zamawiającego. 2. Głównym przedmiotem zamówienia jest realizacja usług transportowych samochodami osobowymi (min. 7 szt.) i busami (nie mniej niż 3 busy min. 6 – osobowe).

4.5.3.)Główny kod CPV

60120000-5 - Usługi taxi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

870000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

870000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

870000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Stowarzyszenie Radio Taxi 919

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6111119836

7.3.4)Miejscowość

Jelenia Góra

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

870000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny Jeleniogórskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jelenia Góra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 870 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60120000-5 (Usługi taxi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Stowarzyszenie Radio Taxi 919 (Jelenia Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.