Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 687 860 zł
Umowa zawarta
22 stycznia 2026
Okres realizacji
od 22 stycznia 2026 do 15 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa żłobka w m. Żółtańce- Kolonia

Zamawiający Gmina Chełm (Pokrówka, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa żłobka w m. Żółtańce- Kolonia”, wybierając ofertę wykonawcy Wilkbud Sp. z o.o. Wartość umowy: 4 687 860 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ChełmPokrówka, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 28 stycznia 2026
Wartość umowy
4 687 860 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wilkbud Sp. z o.o. (Zaruzie), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 687 860,00 zł (umowę zawarto 22 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 22 stycznia 2026 r. do 15 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail