Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Gminy Wisznia Mała w ramach zadania " Cyberbezpieczny Samorząd"
Zamawiający Gmina Wisznia Mała (Wisznia Mała, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Gminy Wisznia…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=375, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Pakiety oprogramowania (Software) (CPV 48)
- woj. Dolnośląskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Wisznia Mała |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 931934897 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wrocławska 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wisznia Mała |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 55-114 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL518 - Wrocławski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 71 3084800 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug@wiszniamala.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wiszniamala.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-73b3b5f7-fbe2-41ba-9eb4-1bc922667e0a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00072518 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00366026 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Zadanie współfinasowane w ramach projektu : Cyberbezpieczny Samorząd" |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa wraz z montażem sprzętu komputerowego i oprogramowania na potrzeby Gminy Wisznia Mała w ramach zadania " Cyberbezpieczny Samorząd" |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Gminy Wisznia Mała obejmująca | - zasilacz awaryjny UPS - 1 szt. - serwer plików - 1 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu umowy określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi integralną część niniejszej umowy. 3. Dostawa obejmuje transport do bezpośredniego użytkownika, wniesienie sprzętu oraz wszystkie inne koszty związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia i wymogami stawianymi przez Zamawiającego, określonych w SWZ i w niniejszej umowie. Zamawiający nie dopuszcza realizacji dostaw za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłki wysyłane za pomocą firmy kurierskiej nie będą odbierane przez Zamawiającego |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 48823000-3 - Serwery plików |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 51612000-5 - Usługi instalowania urządzeń do przetwarzania informacji 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | NetCom Sp. z o.o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8980015284 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wrocław |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 78391,59 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00621092/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 78391,59 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →