Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
429 787 zł
Umowa zawarta
26 stycznia 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie miasta Dębica - powtórzenie podobnego zakresu robót jak w Umowie IMD/18/2025 z dnia 11.02.2025 r.

Zamawiający Gmina Miasta Dębica (Dębica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane związane z remontami dróg na terenie miasta Dębica - powtórzenie…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Miejskich Sp. z o. o. Wartość umowy: 429 787 zł.

Zamawiający: Gmina Miasta DębicaDębica, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 27 stycznia 2026
Wartość umowy
429 787 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Miejskich Sp. z o. o. (Dębica), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 429 786,99 zł (umowę zawarto 26 stycznia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail