Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
111 945 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ryb świeżych, konserwowych i mrożonych dla Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu
    Wartość umowy
    56 909 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa warzyw i owoców mrożonych oraz innych produktów mrożonych dla Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Przemyślu
    Wartość umowy
    55 036 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA RYB ŚWIEŻYCH, KONSERWOWYCH I MROŻONYCH, WARZYW I OWOCÓW MROŻONYCH ORAZ INNYCH PRODUKTÓW MROŻONYCH DLA MIEJSKIEGO DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W PRZEMYŚLU W ROKU 2026

Zamawiający Miejski Dom Pomocy Społecznej (Przemyśl, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA RYB ŚWIEŻYCH, KONSERWOWYCH I MROŻONYCH, WARZYW I OWOCÓW MROŻONYCH ORAZ INNYCH…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 111 945 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Miejski Dom Pomocy SpołecznejPrzemyśl, Podkarpackieopublikowano 25 stycznia 2026
Łączna wartość umów
111 945 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 grudnia 2025

    Termin ofert: 15 grudnia 2025 16:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 stycznia 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Jawit A. i J. Białas, L. i W. Lampara Sp. J. (część 1); P.P.H.U. PRIMA Bąk Sp. J. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 111 944,60 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail