„Adaptacja pracowni” w ramach projektu pn.: „Młody kolejarz i fotograf w podróży do przyszłości – poprawa jakości kształcenia zawodowego w powiecie kutnowskim” - II
Zamawiający Zespół Szkół nr 4 im. Zygmunta Balickiego w Kutnie - Azorach (Kutno, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „„Adaptacja pracowni” w ramach projektu pn.: Młody kolejarz i fotograf w podróży do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
18 lipca 2025
Termin ofert: 6 sierpnia 2025 08:30Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
30 lipca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 sierpnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 sierpnia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
25 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4 IM. ZYGMUNTA BALICKIEGO W KUTNIE - AZORACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000127172 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Azory 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kutno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 99-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL715 - Skierniewicki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zs4kutno@op.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.azory.org |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4181f406-cf98-4c61-9745-fc7206146ba5 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00065064 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00335163 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0036/23-00 pn.: „Młody kolejarz i fotograf w podróży do przyszłości – poprawa jakości kształcenia zawodowego w powiecie kutnowskim” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Adaptacja pracowni” w ramach projektu pn.: „Młody kolejarz i fotograf w podróży do przyszłości – poprawa jakości kształcenia zawodowego w powiecie kutnowskim” - II |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.1. | Przedmiot zamówienia | „Adaptacja pracowni” w ramach projektu pn.: „Młody kolejarz i fotograf w podróży do przyszłości – poprawa jakości kształcenia zawodowego w powiecie kutnowskim” - II Projekt Nr FELD.08.08-IZ.00-0082/23-00, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 3.2. Prace powinny zostać wykonane zgodnie z sztuką budowlaną. Oferta musi uwzględniać koszty związane z organizacją terenu robót, zapewnieniem kierowania pracami przez osoby posiadające stosowne uprawnienia, uwzględniać zakup, dostawę i zabudowę wszystkich niezbędnych materiałów, wykonanie sprawdzeń, badań, prób – o ile niezbędne oraz zgromadzenie wymaganych przepisami prawa dokumentów. Obowiązkiem Wykonawcy będzie skompletowanie potrzebnych dokumentów i dopełnienie wszelkich procedur. 3.3. Oferta powinna być konstruowana w oparciu o materiały o parametrach technicznych nie gorszych niż wskazane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 3.4. Wszystkie koszty związane z realizacją niniejszego zamówienia ponosi Wykonawca 3.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 10 do SWZ. W zakres wchodzi, w szczególności: wymianę infrastruktury okablowania - montaż sieci internetowej wraz z osprzętem, itp. 3.6. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV): 32421000 - 0 Okablowanie sieciowe 45450000 – 6 Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe 5.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie w terminie: do 70 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 15 dni. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik Nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin realizacji zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. 5.2. Zamawiający wymaga udzielenia minimum 24 miesięcznego okresu gwarancji na przedmiot zamówienia. Rozszerzenie okresu gwarancji stanowi jedno z kryterium oceny ofert. 5.3. Zamawiający wymaga udzielenia okresu rękojmi na przedmiot zamówienia równego okresowi udzielonej gwarancji. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 32421000-0 - Okablowanie sieciowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-19 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 55 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ENERGIATEL.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. PODRZECZNA 38, 99-300 KUTNO, województwo: ŁÓDZKIE, NIP: 7752648256, REGON: 36183683600000 |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7752648256 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. PODRZECZNA 38 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | KUTNO |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 99-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 60000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00394740/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-09-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 60000 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →