Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w Boszczynku , Bełzowie i Skalbmierzu
Zamawiający Gmina Skalbmierz (Skalbmierz, Świętokrzyskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja energetyczna budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w Boszczynku , Bełzowie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2235, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
11 września 2025
Termin ofert: 30 września 2025 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 września 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 listopada 2025
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
23 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
23 stycznia 2026
- Wykonanie umowy
23 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Skalbmierz |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291009863 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Tadeusza Kościuszki 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Skalbmierz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 28-530 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@skalbmierz.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.skalbmierz.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00064004 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-01-23 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00063507 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.4. | Wartość umowy Przed zmianą | 218835,72 Po zmianie: 176738,64 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.