Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa wyrobów piekarskich i ciastkarskich oraz owoców i warzyw dla GOPS/ DDP Aktywny Senior – Radość Życia w Grodzisku Dolnym w okresie 02.01.2025 r – 31.12.2025 r.

Zamawiający Gmina Grodzisko Dolne/ Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Dolnym (Grodzisko Dolne, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa wyrobów piekarskich i ciastkarskich oraz owoców i warzyw dla GOPS/ DDP…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 806 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grodzisko Dolne/ Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Dolnym

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690010509

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

------

1.4.2.)Miejscowość

Grodzisko Dolne

1.4.3.)Kod pocztowy

37-306

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

17 24 29 134

1.4.8.)Numer faksu

17 24 29 134

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@grodziskodolne.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gops.grodziskodolne.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b167fc34-0133-4a4e-b565-3913f47f4f71

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00059640

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00651020

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Aktywny Senior – Radość Życia” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Fundusz Europejski dla Podkarpacia na lata 2021– 2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa wyrobów piekarskich i ciastkarskich oraz owoców i warzyw dla GOPS/ DDP Aktywny Senior – Radość Życia w Grodzisku Dolnym w okresie 02.01.2025 r – 31.12.2025 r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

terminowe dostawy warzyw i owoców świeżych i przetworzonych do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej /Dziennego
Domu Pomocy (DDP) transportem Wykonawcy i na jego koszt w godzinach od 7:30 do 12:00 od poniedziałku do piątku co
najmniej dwa razy w tygodniu

3.9.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-02 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Grodzisku Dolnym

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8160002041

4.3.4.)Miejscowość

Grodzisko Dolne

4.3.5.)Kod pocztowy

37-306

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

29390,17 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00018706/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

30964,12 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grodzisko Dolne/ Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodzisku Dolnym prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisko Dolne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.