Wynik częściowy: umowy w 5 z 8 części, 3 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
101 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Podstawa: art. 255 pkt 4 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Marian Kępski· Gliwice
    Wartość umowy
    33 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Wartość umowy
    17 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Wartość umowy
    17 000 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Wartość umowy
    17 000 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Sławomir Jeliński· Goleniów
    Wartość umowy
    17 000 zł
    1 oferta
  7. Unieważniona
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego P
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota (...), znak sprawy: DZPZ.283.101.2025.AP

Zamawiający Politechnika Śląska (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 101 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Politechnika ŚląskaGliwice, Śląskieopublikowano 22 stycznia 2026
Łączna wartość umów
101 000 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 5 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Marian Kępski (część 2); Jan Junczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „AirJuncz'' Jan Junczyk Usługi Lotnicze (część 3); Piotr Nitka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PAPI Piotr Nitka (część 4); Mariusz Siodłoczek prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ALAFLY MARIUSZ SIODŁOCZEK (część 5) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 101 000,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Śląska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001637

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Akademicka 2A

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.7.)Numer telefonu

(32) 237-13-34, 237-13-35

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

DZPZ@polsl.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.polsl.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota (...), znak sprawy: DZPZ.283.101.2025.AP

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-547eb4b3-3d11-4831-8ec8-85b02f664089

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00057404

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00002645/30/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.65 Usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w AOSL POLSL

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00590211

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZPZ.283.101.2025.AP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

170000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 1: szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 200 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

34000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 2 :szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 200 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

34000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 3: szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

17000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 4: szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

17000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 5: szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

17000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 6: szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

17000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 7: szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

17000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego na samolotach jednosilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) w ramach szkolenia praktycznego do licencji pilota turystycznego PPL(A) w Akademickim Ośrodku Szkolenia Lotniczego Politechniki Śląskiej (AOSL POLSL).
Część 8: szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin,

4.5.3.)Główny kod CPV

80650000-5 - Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów, rakiet (pocisków rakietowych) i statków kosmicznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80412000-5 - Usługi szkół pilotażu

4.5.5.)Wartość części

17000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 4 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyniku przeprowadzonych czynności w części 1 Szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 200 godzin postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 4), ponieważ zostały złożone oferty dodatkowe o takiej samej cenie.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marian Kępski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

...

7.3.3)Ulica

Mikołowska

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jan Junczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „AirJuncz'' Jan Junczyk Usługi Lotnicze

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8391928258

7.3.3)Ulica

Tęczowy Las

7.3.4)Miejscowość

Bartąg

7.3.5)Kod pocztowy

10-687

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Nitka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą PAPI Piotr Nitka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6482505686

7.3.3)Ulica

Gogola

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-807

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 20

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 21

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mariusz Siodłoczek prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą ALAFLY MARIUSZ SIODŁOCZEK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6471856318

7.3.3)Ulica

Raciborska

7.3.4)Miejscowość

Rydułtowy

7.3.5)Kod pocztowy

44-280

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 22

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 24

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 25

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sławomir Jeliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

...

7.3.3)Ulica

Marii Dąbrowskiej

7.3.4)Miejscowość

Goleniów

7.3.5)Kod pocztowy

72-100

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 26

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyniku przeprowadzonych czynności w części 7 Szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin, postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 1), ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyniku przeprowadzonych czynności w części 8 Szkolenie na samolocie klasy SEP(L) do licencji PPL(A) 100 godzin, postępowanie zostało unieważnione na mocy art. 255 pkt 1), ponieważ nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80650000-5Szkolenie i symulacja w zakresie sa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Śląska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 101 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80650000-5 (Szkolenie i symulacja w zakresie samolotów. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marian Kępski (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.