Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
581 975 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 581 975 zł – 611 625 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju opałowego do kotłowni na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek organizacyjnych w 2026 r.

Zamawiający Urząd Miasta Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju opałowego do kotłowni na rzecz Urzędu Miasta Łodzi oraz miejskich jednostek…”, wybierając ofertę wykonawcy EUROSPED PALIWA Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 581 975 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Urząd Miasta ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 21 stycznia 2026
Cena wybranej oferty
581 975 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EUROSPED PALIWA Sp. z o.o. (Bytom), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 581 975,12 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 581 975,12 zł do 611 624,89 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail