Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
400 980 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
do 31 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 400 980 zł – 458 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie (Lubartów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usługowo-Handlowy "KONSPOŻ" Sp. Jawna Leszek Małocha & Katarzyna Przychodzeń. Wartość umowy: 400 980 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
400 980 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 listopada 2025

    Termin ofert: 8 grudnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usługowo-Handlowy "KONSPOŻ" Sp. Jawna Leszek Małocha & Katarzyna Przychodzeń (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 400 980,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 400 980,00 zł do 458 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431219957

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Cicha 14

1.5.2.)Miejscowość

Lubartów

1.5.3.)Kod pocztowy

21-100

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz-lubartow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spzoz-lubartow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://spzoz-lubartow.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-lubartow/demand/248874/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05a31dcf-2aea-4510-b141-79aedfbd3839

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00050849

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00168201/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00544291

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/32/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie drzwi w obiektach SPZOZ
w Lubartowie w celu ich dostosowania do obowiązujących przepisów ppoż. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
2. Wykonawca w przypadku wyboru jego oferty, jako najkorzystniejszej, zobowiązany będzie do ubezpieczenie się
od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności w ramach realizacji przedmiotu zamówienia,
o minimum wartości przedstawionej w Ofercie Wykonawcy, na cały okres realizacji przedmiotu zamówienia. Wykonawca zobowiązany będzie do przedstawienia przed podpisaniem umowy polisy lub innego dokumentu ubezpieczenia potwierdzającego (wraz z dowodem opłaty składki ubezpieczenia), że jest ubezpieczony zgodnie
z powyższymi wymaganiami.
3. Zamawiający informuje, iż co do zasady odbiór przedmiotu zamówienia następuję w momencie realizacji przedmiotu zamówienia bez zastrzeżeń i wad. W wyjątkowych okolicznościach Zamawiający przewiduje możliwość dokonania odbioru przedmiotu zamówienia z wadami nieistotnymi. Zamawiający pod pojęciem wady rozumie:
a) „wady istotne” robót budowlanych, uważa wady które uniemożliwiają prawidłowe i normalne korzystanie
z przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami i celami zawartej w tym zakresie umowy, odbiegają w sposób zasadniczy od cech funkcjonalnych, estetycznych właściwych specyfice robót budowlanych, znacznie obniżają wartość, albo polegają na znacznym odstępstwie od wymagań dotyczących wykonania zamówienia. Wadami istotnymi robót budowlanych będą również wady, wymagające w celu ich naprawy opracowania dodatkowej dokumentacji projektowej lub wykonane zostały niezgodnie z treścią zawartej umowy i/lub zasadami wiedzy technicznej.
b) „wady nieistotne” uzna wady nie wpływające na prawidłowe użytkowanie przedmiotu umowy, które nie mają cech wad istotnych, możliwe do usunięcia przez Wykonawcę realizującego dany przedmiot zamówienia już po odbiorze robót budowlanych w czasie do 14 dni roboczych od dnia podpisania protokołu odbioru i nie wymagające ponownej ingerencji w wykonany przedmiot zamówienia (np. ponowna realizacja części robót wykończeniowych, demontaż
i ponowny montaż elementów wyposażenia), w szczególności: niestaranne zamontowanie elementów wyposażenia, niedokładne zamalowanie fragmentów ścian, braki w wypełnieniu fugi w ścianie z okładziną z płytek ceramicznych, czy też inne drobne wady wykonawcze.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45421131-1 - Instalowanie drzwi

44221220-3 - Drzwi przeciwpożarowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

400980,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

458000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

400980,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Usługowo-Handlowy "KONSPOŻ" Sp. Jawna Leszek Małocha & Katarzyna Przychodzeń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7130014613

7.3.3)Ulica

Metalurgiczna 11

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-234

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

400980,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubartów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 400 980 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Usługowo-Handlowy "KONSPOŻ" Sp. Jawna Leszek Małocha & Katarzyna Przychodzeń (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.