Wynik częściowy: umowy w 2 z 10 części, 8 unieważniono10 części
Łączna wartość wybranych ofert
560 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1REJON NR 1 - Róża Wielka, Różanka, Róża Mała, Kolonia Róża Wielka, Busz
    Cena wybranej oferty
    280 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2REJON NR 2 - Pokrzywnica, Leżenica, Gądek, Kłoda
    Cena wybranej oferty
    280 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3REJON NR 3 - Skrzatusz, Dąbrowa, Pluty, Coch, Wildek
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4REJON NR 4 - Dolaszewo Stare, Osiedle Dolaszewo: Kasztanowa, Lipowa, Bukowa, Podkowa Leśna, Wierzbowa, Sosnowa, Klonowa, Dębowa, Świerkowa, Mahoniowa, Modrzewiowa, Osiedle Dolaszewo Prefabet: Kalinowa, Jaśminowa, Azaliowa, Jagodowa, Malinow
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5REJON NR 5 - Cyk, Kotuń
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6REJON NR 6 Stara Łubianka: Jana Pawła II, Łąkowa, Podgórna, Parkowa, Polna, Poprzeczna, Górna, Dolna, Kościuszkowców (gminna), Nowa Łubianka
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7REJON NR 7 - Zawada Wieś, Zawada Osiedle: Promienna, Wiosenna, Długa, Okrężna, Słoneczna, Słonecznikowa, Leśna, Sosnowa
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8- REJON NR 8 - Dobrzyca: Cicha, Spokojna, Oś. Leśne, Miła, Spacerowa, Poranna, Południowa, Baśniowa, Olszynowy Zakątek, Gajowa, Na Wzgórzu, Prosta, Bliska, Krzywa, Graniczna, Środkowa, Daleka, Ciasna
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  9. Unieważniona
    Część 9REJON NR 9 - Szydłowo: Sportowa, Skryta, Pogodna, Osiedle Zacisze, Wichrowe Wzgórze, Krańcowa, Radosna, Jaraczewo: Wspólna, Kolonia Leżenica
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
  10. Unieważniona
    Część 10REJON NR 10 - Zabrodzie, Tarnowo, Krępsko
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na rok 2026 – odśnieżanie

Zamawiający Gmina Szydłowo (Jaraczewo, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg gminnych na rok 2026 – odśnieżanie”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 560 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SzydłowoJaraczewo, Wielkopolskie (powiat Jarociński →)opublikowano 20 stycznia 2026
Łączna wartość ofert
560 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 grudnia 2025

    Termin ofert: 23 grudnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    20 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 2 wybrano wykonawcę, 8 unieważniono.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Handel i Usługi "ZŁOTY KŁOS " Krzysztof Matysiak za łącznie 560,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SZYDŁOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791247

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

2

1.5.2.)Miejscowość

Jaraczewo

1.5.3.)Kod pocztowy

64-930

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.5.7.)Numer telefonu

672115511

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@szydlowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szydlowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1236929

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg gminnych na rok 2026 – odśnieżanie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-85686571-e9de-41a5-b517-f70a6fea2b75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00050282

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00011834/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Zimowe utrzymanie dróg

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00599623

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZ.271.75.2025B

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

138888,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 1 - Róża Wielka, Różanka, Róża Mała, Kolonia Róża Wielka, Busz.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 2 - Pokrzywnica, Leżenica, Gądek, Kłoda.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 3 - Skrzatusz, Dąbrowa, Pluty, Coch, Wildek

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 4 - Dolaszewo Stare, Osiedle Dolaszewo: Kasztanowa, Lipowa, Bukowa, Podkowa Leśna, Wierzbowa, Sosnowa, Klonowa, Dębowa, Świerkowa, Mahoniowa, Modrzewiowa, Osiedle Dolaszewo Prefabet: Kalinowa, Jaśminowa, Azaliowa, Jagodowa, Malinowa, Poziomkowa, Wrzosowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 5 - Cyk, Kotuń

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 6 Stara Łubianka: Jana Pawła II, Łąkowa, Podgórna, Parkowa, Polna, Poprzeczna, Górna, Dolna, Kościuszkowców (gminna), Nowa Łubianka.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 7 - Zawada Wieś, Zawada Osiedle: Promienna, Wiosenna, Długa, Okrężna, Słoneczna, Słonecznikowa, Leśna, Sosnowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

- REJON NR 8 - Dobrzyca: Cicha, Spokojna, Oś. Leśne, Miła, Spacerowa, Poranna, Południowa, Baśniowa, Olszynowy Zakątek, Gajowa, Na Wzgórzu, Prosta, Bliska, Krzywa, Graniczna, Środkowa, Daleka, Ciasna.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 9 - Szydłowo: Sportowa, Skryta, Pogodna, Osiedle Zacisze, Wichrowe Wzgórze, Krańcowa, Radosna, Jaraczewo: Wspólna, Kolonia Leżenica.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REJON NR 10 - Zabrodzie, Tarnowo, Krępsko

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

13888,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

280 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

280 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

280 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Handel i Usługi "ZŁOTY KŁOS " Krzysztof Matysiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7651032967

7.3.4)Miejscowość

Różewo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-07 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

280 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

280 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

280 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Handel i Usługi "ZŁOTY KŁOS " Krzysztof Matysiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7651032967

7.3.4)Miejscowość

Różewo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-07 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wykonawca którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
708 300 zł
Próbka: 81 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 140 zł1 768 745 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 524 605 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
244 140 zł
Mediana
708 300 zł
Górny kwartyl
1 768 745 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Szydłowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaraczewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 560 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Handel i Usługi "ZŁOTY KŁOS " Krzysztof Matysiak (Różewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.