Wynik częściowy: umowy w 7 z 8 części, 1 unieważniono8 części
Łączna wartość umów
269 790 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    55 246 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    60 543 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    56 519 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    53 162 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 781 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 134 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    17 405 zł
    1 oferta
  8. Unieważniona
    Część 8
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie

Zamawiający Przedszkole Samorządowe w Celestynowie (Celestynów, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 269 790 zł. Złożono 20 ofert.

Łączna wartość umów
269 790 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    20 stycznia 2026

    3 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 7 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurt – Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko (części 1, 4, 6); Lobo Michał Kopik (część 2); Remix M. i M. Zając s.c. (część 3); Hurt – Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko24 (część 5) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 269 789,74 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W CELESTYNOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013000636

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szkolna 2

1.5.2.)Miejscowość

Celestynów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-430

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

celestynowprzedszkole@celestynow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://przedszkolecelestynow.szkolnastrona.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://celestynow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6b301e5c-329b-45c3-8244-d82276f42cbb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00050014

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00017579/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie w roku 2026

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00546661

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa artykułów ogólnospożywczych do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we
wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

15410000-5 - Surowe oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

15831200-4 - Cukier biały

15840000-8 - Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze

15851100-9 - Makaron niegotowany

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.5.)Wartość części

58626,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa owoców, warzyw i świeżych jaj do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu, z zastrzeżeniem, że warzywa i owoce świeże cechować się będą regularnym kształtem właściwym dla danej odmiany, będą wolne od szkodników, zanieczyszczeń ziemią, uszkodzeń, oznak wyrastania korzenia w pęd nasienny, brakiem oznak więdnięcia, wyschnięcia czy gnicia i pleśni.
3. Jaja konsumpcyjne muszą być oznakowane weterynaryjnym numerem zakładu oraz zdezynfekowane za pomocą promienia ultrafioletowego i nie będą starsze niż 7 dni od daty pakowania.
4. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
6. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

77042,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa mięsa i wędliny do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Przy dostawie mięsa i wędlin Wykonawca na żądanie Zamawiającego zobowiązany będzie do przedstawienia handlowego dokumentu identyfikacyjnego (HDI) zgodnie z ustawą z dnia
16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz. U. z Dz.U. 2023 poz. 872 z poźn. zm.) oraz rozporządzeniem WE 853/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r., ustanawiającego szczególne przepisy dotyczące higieny w odniesieniu do żywności pochodzenia zwierzęcego (Dz. Urz. UE L139 z dnia 30 kwietnia 2004 r.).
3. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu, z zastrzeżeniem, że mięso i wędliny będą produktami świeżymi z bieżącej produkcji, z terminem przydatności do spożycia nie krótszym niż 7 dni od dostawy.
4. Dostawca, na każde żądanie zamawiającego, zobowiązany jest przedstawić stosowne zaświadczenie właściwego lekarza weterynarii poświadczające badanie dostarczanego mięsa.
5. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
7. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15110000-2 - Mięso

4.5.5.)Wartość części

56011,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa nabiału do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15530000-2 - Masło

15542100-0 - Ser twarogowy

15551000-5 - Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne

4.5.5.)Wartość części

60575,21 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa ryb do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu, z zastrzeżeniem, że ryby będą posiadać termin przydatności do spożycia nie krótszy niż 30 dni od dnia dostawy.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15221000-3 - Ryby mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

17620,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa artykułów mrożonych do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.


, .

4.5.3.)Główny kod CPV

15331100-8 - Warzywa świeże lub mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

14747,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

20469,89 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa garmażerki do Przedszkola Samorządowego w Celestynowie, zwanych dalej produktem.
2. Dostarczane produkty będą świeże, pełnowartościowe, należytej jakości oraz będą dostarczane nie później, niż w połowie okresu przydatności do spożycia przewidzianego dla danego produktu.
3. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy określa SWZ, oferta oraz formularz asortymentowo-cenowy i stanowią integralną część umowy.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz artykuły żywnościowe wraz z podaniem szacunkowej wielkości zapotrzebowania zostały opisane w formularzu asortymentowo- cenowy- stanowiący Załącznik nr 1 do formularza oferty
5. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15894300-4 - Dania gotowe

4.5.5.)Wartość części

6668,40 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55246,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

57188,85 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

55246,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt – Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

722-102-71-36

7.3.3)Ulica

ul. Szpitalna24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55246,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60542,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60542,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

60542,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Lobo Michał Kopik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

826-179-02-87

7.3.3)Ulica

ul. Targowa 60

7.3.4)Miejscowość

Garwolin

7.3.5)Kod pocztowy

08-400

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

60542,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56518,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56518,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56518,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Remix M. i M. Zając s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

532-205-12-24

7.3.3)Ulica

ul. Majowa 94

7.3.4)Miejscowość

Dziechciniec

7.3.5)Kod pocztowy

05-462

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56518,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

53162 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60315,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

53162 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt – Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

722-102-71-36

7.3.3)Ulica

ul. Szpitalna24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

53162 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12781 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17145,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12781 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt – Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko24

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

722-102-71-36

7.3.3)Ulica

ul. Szpitalna

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12781 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14134 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16825,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14134 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurt – Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

722-102-71-36

7.3.3)Ulica

ul. Szpitalna24

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14134 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

17404,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17404,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

17404,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia - Cukiernia Wielgolas Sp. z o.o. Sp. kom.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

822-234-19-93

7.3.3)Ulica

ul. Mińska 35,

7.3.4)Miejscowość

Wielgolas

7.3.5)Kod pocztowy

05-334

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

17404,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do wyznaczonego terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 068 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
133 729 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 058 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
133 729 zł
Mediana
257 068 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedszkole Samorządowe w Celestynowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Celestynów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 269 790 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurt – Detal Art. Spoż- Rolne Anna Siekierko (Wysokie Mazowieckie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.