Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawy artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie w 2025 roku

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Gnojnie (Gnojno, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie w 2025 roku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w GnojnieGnojno, Świętokrzyskieopublikowano 19 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej w Gnojnie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 292400836

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Gnojno 118

1.4.2.)Miejscowość

Gnojno

1.4.3.)Kod pocztowy

28-114

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

413532042

1.4.8.)Numer faksu

413532042

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dps@dpsgnojno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpsgnojno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-806e0143-5375-4199-815f-e84b31e95ba3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00046814

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00604386

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawy artykułów spożywczych dla Domu Pomocy Społecznej w Gnojnie w 2025 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Mięsa i wędliny

3.9.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15112100-7 - Świeży drób

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

15131130-5 - Wędliny

15131135-0 - Wędliny drobiowe

15111100-0 - Wołowina

15131210-0 - Szynka wędzona

15131134-3 - Kaszanka i inne wędliny krwiste

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Masarnia Rzemieślnicza Elżbieta Zając

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7150202051

4.3.3.)Ulica

Spławy Drugie 45

4.3.4.)Miejscowość

Kraśnik

4.3.5.)Kod pocztowy

23-200

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

134407,35 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00661367/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

138508,79 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Gnojnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gnojno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.