Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
107 669 zł
Umowa zawarta
5 stycznia 2026
Okres realizacji
od 7 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 107 669 zł – 121 444 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji na dowiezienie brakujących lub podlegających wymianie towarów40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Domu Pomocy Społecznej "Kalina" w Lublinie

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej "kalina" (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Domu Pomocy Społecznej "Kalina" w Lublinie”, wybierając ofertę wykonawcy KARO Sp. z o.o. Wartość umowy: 107 669 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej "kalina"Lublin, Lubelskieopublikowano 19 stycznia 2026
Wartość umowy
107 669 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 grudnia 2025

    Termin ofert: 22 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KARO Sp. z o.o. (Poniatowa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 107 668,81 zł (umowę zawarto 5 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 107 668,81 zł do 121 444,19 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "KALINA"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000965453

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kalinowszczyzna 84

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-201

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 466 55 90

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@dpskalina.lublin.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://biuletyn.lublin.eu/dpsk

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a6119942-ec0f-4554-810d-63a2c5478c07

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Domu Pomocy Społecznej "Kalina" w Lublinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a6119942-ec0f-4554-810d-63a2c5478c07

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00045966

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00074625/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.6 Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Domu Pomocy Społecznej "Kalina" w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00596504

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

II/AG/261/TP/06/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa artykułów ogólnospożywczych do Domu Pomocy Społecznej "Kalina" w Lublinie

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03222200-5 - Owoce cytrusowe

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15981000-8 - Wody mineralne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

107668,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

121444,19 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

107668,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KARO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7170000988

7.3.3)Ulica

ul. Kraczewicka 180

7.3.4)Miejscowość

Poniatowa

7.3.5)Kod pocztowy

24-320

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

107668,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-07 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
257 068 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
133 729 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
304 058 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
133 729 zł
Mediana
257 068 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej "kalina" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 107 669 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: KARO Sp. z o.o. (Poniatowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.