Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 8 częściach8 części
Łączna wartość umów
581 411 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    80 580 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 264 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    170 346 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    56 448 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 963 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    77 636 zł
    4 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    69 122 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    75 051 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do SPZOL w Rajczy przez okres 12 miesięcy, czyli od 01.01.2026r. do 31.12.2026r.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opiekuńczo Leczniczy (Rajcza, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do SPZOL w Rajczy przez okres 12…”, wybierając 6 wykonawców. Łączna wartość umów: 581 411 zł. Złożono 19 ofert.

Łączna wartość umów
581 411 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2025

    Termin ofert: 5 grudnia 2025 15:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    18 stycznia 2026

    3 oferty6 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPH POLARIS MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA (część 1); Zakład Produkcji Spożywczej AMBI M. Karkut i Wspólnicy SP. J. (część 2); Kabanos-Bis Mirosław Kojs, Joanna Kojs-Kowalczyk Sp. jawna (część 3); Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska (części 4, 6) oraz 3 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 581 410,84 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail