Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość wybranych ofert
726 584 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1„Zabezpieczenie medyczne dla żołnierzy i pracowników RON 15 WOG, jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu w m. Szczecin”. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 4A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, zał
    Cena wybranej oferty
    143 239 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2„Zabezpieczenie medyczne dla żołnierzy i pracowników RON 15 WOG, jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu w m. Stargard”. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 4B do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, zał
    Cena wybranej oferty
    99 560 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3„Usługi związane z przeprowadzeniem badań lekarskich i wydawania orzeczeń o zdolności do służby wojskowej na potrzeby Wojskowego Centrum Rekrutacji w Szczecinie”. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 4C do SWZ – Opis przedmio
    Wartość umowy
    63 600 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4„Usługi związane z przeprowadzeniem badań lekarskich i wydawania orzeczeń o zdolności do służby wojskowej na potrzeby Wojskowego Centrum Rekrutacji w Stargardzie”. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 4D do SWZ – Opis przedmi
    Wartość umowy
    65 985 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5„Usługa zabezpieczenia medycznego pod postacią udzielania świadczeń zdrowotnych dla żołnierzy i ich rodzin z Dowództwa Wielonarodowego Korpusu Północny-Wschód”. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 4E do SWZ – Opis przedmiotu
    Wartość umowy
    354 200 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa zabezpieczenia medycznego dla żołnierzy i pracowników RON 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu

Zamawiający 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa zabezpieczenia medycznego dla żołnierzy i pracowników RON 15 Wojskowego Oddziału…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość ofert: 726 584 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: 15 Wojskowy Oddział GospodarczySzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 16 stycznia 2026
Łączna wartość ofert
726 584 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 grudnia 2025

    Termin ofert: 19 grudnia 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 stycznia 2026

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Cena (części 1, 3, 4); Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Komisarczyk (część 2); 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 726 584,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320987895

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Narutowicza

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-231

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.fabisinska@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.15wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1234931

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa zabezpieczenia medycznego dla żołnierzy i pracowników RON 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad52ae06-aaa9-4b5f-9669-1fd27db04c2a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00043916

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00110951/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.19 Zabezpieczenie medyczne dla 15 WOG oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00591593

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

79-ZP-12-25-192

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1009968,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie

4.5.5.)Wartość części

294394,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie

4.5.5.)Wartość części

204194,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

część3 „Usługi związane z przeprowadzeniem badań lekarskich i wydawania orzeczeń o zdolności do służby wojskowej na potrzeby Wojskowego Centrum Rekrutacji w Szczecinie”. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 4C do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, załączniku nr 6C do SWZ – Wzór umowy oraz w Formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 3C do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie

4.5.5.)Wartość części

69735,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie

4.5.5.)Wartość części

69735,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85121000-3 - Usługi medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85121100-4 - Ogólne usługi lekarskie

4.5.5.)Wartość części

371910,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

143239,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

143239,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

143239,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Cena

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6611982840

7.3.3)Ulica

A.K. Napierskiego 83/41

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-783

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

286478,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99560,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99560,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99560,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Komisarczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7261216062

7.3.3)Ulica

Sułkowo 1/2

7.3.4)Miejscowość

Sułkowo

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199120,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

63600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Cena

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6611982840

7.3.3)Ulica

A.K. Napierskiego 83/41

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-783

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

63600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

65985,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65985,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65985,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Cena

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6611982840

7.3.3)Ulica

A.K. Napierskiego 83/41

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-783

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65985,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

354200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

354200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

354200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8512543558

7.3.3)Ulica

Piotra Skargi 9-11

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

70-965

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof Suchowiejski, ul. Księdza Robaka 16/3, 71-215 Szczecin

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

354200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 26

Informacje dodatkowe

wartość umowy:
część 1 - 143239,00 zł brutto zamówienie podstawowe, 143239,00 zł brutto zamówienie opcjonalne
część 2 - 99560,00 zł brutto zamówienie podstawowe, 99560,00 zł brutto zamówienie opcjonalne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85121000-3Usługi medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
745 813 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
408 097 zł964 184 zł
Rozstęp międzykwartylowy
556 088 zł
Źródło próbki
CPV 85121000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
408 097 zł
Mediana
745 813 zł
Górny kwartyl
964 184 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

15 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 726 584 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85121000-3 (Usługi medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Indywidualna Praktyka Lekarska Grzegorz Cena (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.