Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
579 945 zł
Umowa zawarta
15 stycznia 2026
Okres realizacji
do 24 lipca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin aktywacji w dniach10%Okres świadczenia wsparcia w miesiącach30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup pakietu serwisowego producenta dla urządzeń zabezpieczających PA-3410 firmy Palo Alto

Zamawiający Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup pakietu serwisowego producenta dla urządzeń zabezpieczających PA-3410 firmy Palo…”, wybierając ofertę wykonawcy GREY DOT Sp. z o.o. Wartość umowy: 579 945 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
579 945 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 grudnia 2025

    Termin ofert: 31 grudnia 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GREY DOT Sp. z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 579 945,00 zł (umowę zawarto 15 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 24 lipca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

1.3.)Oddział zamawiającego

Wielkopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015817985

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Grunwaldzka 158

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-309

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.)Numer telefonu

+48 61 850 60 23

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia_publiczne@nfz-poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nfz-poznan.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nfz-poznan.ezamawiajacy.pl/pn/nfz-poznan/demand/255067/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Narodowy Fundusz Zdrowia

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup pakietu serwisowego producenta dla urządzeń zabezpieczających PA-3410 firmy Palo Alto

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9316f59c-2969-4a25-b789-c4214d55f7d6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00041213

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00633434/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Pakiet serwisowy producenta dla urządzeń firmy Palo Alto Networks

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00605784

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NFZ15-WAG-ZP.251.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

471544,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług serwisowych dla urządzeń zabezpieczających PA-3410 firmy Palo Alto, zgodnie z zakresem pakietu serwisowego producenta, według wymagań określonych w załączniku nr 1 do umowy.
2. Usługę, o której mowa w ust. 1, należy aktywować dla Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia (Wielkopolski OW NFZ) w Poznaniu.

4.5.3.)Główny kod CPV

32424000-1 - Infrastruktura sieciowa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

579945,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

579945,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

579945,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GREY DOT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL5223023816

7.3.3)Ulica

Al. Wojska Polskiego 27 lok. 26

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-001

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

579945,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-07-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32424000-1Infrastruktura sieciowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →