Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odnowa oznakowania poziomego dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odnowa oznakowania poziomego dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 16 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 639 197 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510751250

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Pstrowskiego 28b

1.4.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.4.3.)Kod pocztowy

10-602

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.4.7.)Numer telefonu

552306985

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rdw.elblag@zdw.olsztyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.olsztyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-de5a2d2b-8c32-4808-9f11-29449924e2b4

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00039980

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00299949

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Odnowa oznakowania poziomego dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie oznakowania poziomego nawierzchni dróg o łącznej powierzchni około 65.000 m2.

3.9.)Główny kod CPV

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-08-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego Dawid Sadowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7412011100

4.3.4.)Miejscowość

Brzydowo 40

4.3.5.)Kod pocztowy

14-100

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

630736,56 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00370461/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu zakończenia umowy ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana terminu zakończenia umowy z 40 dni na 58 dni.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

630669,33 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233221-4Malowanie nawierzchi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
639 197 zł
Próbka: 864 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 147 zł1 612 748 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 307 601 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 147 zł
Mediana
639 197 zł
Górny kwartyl
1 612 748 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233221-4 (Malowanie nawierzchi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.