Wynik częściowy: umowy w 2 z 7 części, 5 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
191 959 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa fabrycznie nowego ubrania specjalnego strażackiego w ilości 24 kompletów. W skład 1 kompletu wchodzi: ubranie specjalne strażackie składające się z kurtki ciężkiej, kurtki lekkiej, spodni ciężkich oraz spodni lekkich
    Wartość umowy
    163 423 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa 24 par butów specjalnych skórzanych strażackich
    Wartość umowy
    28 536 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Dostawa 24 par butów specjalnych gumowych strażackich wraz z wkładkami filcowymi
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Dostawa 24 kpl. hełmów strażackich
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Dostawa 48 szt. kominiarek strażackich
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Dostawa 24 par. rękawic technicznych strażackich
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7Dostawa 48 par. rękawic specjalnych strażackich
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena30%Parametry techniczne70%Cena80%Termin gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu (Kędzierzyn-Koźle, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego dla Komendy Powiatowej…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 191 959 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
191 959 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 2 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma DEVA Poland Sp. z o.o. za łącznie 191 958,72 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531419630

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kraszewskiego 12

1.5.2.)Miejscowość

Kędzierzyn-Koźle

1.5.3.)Kod pocztowy

47-200

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kozlesekret@psp.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kppsp-kedzierzyn-kozle

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9afeab0c-44d3-46b4-aac4-d4dafef5c0bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9afeab0c-44d3-46b4-aac4-d4dafef5c0bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00039247

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00088723/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa umundurowania specjalnego i wyposażenia osobistego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00577988

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PT.2370.15.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

236097,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowego ubrania specjalnego strażackiego w ilości 24 kompletów. W skład 1 kompletu wchodzi: ubranie specjalne strażackie składające się z kurtki ciężkiej, kurtki lekkiej, spodni ciężkich oraz spodni lekkich.

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

158000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 24 par butów specjalnych skórzanych strażackich.

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

31800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 24 par butów specjalnych gumowych strażackich wraz z wkładkami filcowymi.

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

13800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 24 kpl. hełmów strażackich

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

52000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 48 szt. kominiarek strażackich

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

10500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 24 par. rękawic technicznych strażackich

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

5800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 48 par. rękawic specjalnych strażackich

4.5.3.)Główny kod CPV

18130000-9 - Specjalna odzież robocza

4.5.5.)Wartość części

18500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

163422,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

163422,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

163422,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DEVA Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482202620

7.3.3)Ulica

3 Maja 19

7.3.4)Miejscowość

Cieszyn

7.3.5)Kod pocztowy

43-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

163422,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28536,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

28536,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28536,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DEVA Poland Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5482202620

7.3.3)Ulica

3 Maja 19

7.3.4)Miejscowość

Cieszyn

7.3.5)Kod pocztowy

43-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28536,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 209 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu w Części 3 w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 209 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu w Części 4 w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 209 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu w Części 5 w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 209 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu w Części 6 w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 209 r. – Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Uzasadnienie faktyczne: W przedmiotowym postępowaniu w Części 7 w wyznaczonym terminie nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kędzierzyn-Koźle.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 191 959 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18130000-9 (Specjalna odzież robocza). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DEVA Poland Sp. z o.o. (Cieszyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.