Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1750 zł
Umowa zawarta
15 stycznia 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1750 zł – 7011 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług geodezyjnych dla potrzeb Gminy Osielsko w 2026 r. w zakresie łączenia działek m.in. dla celów regulacji dróg gminnych zgodnie z ich nazewnictwem

Zamawiający Gmina Osielsko (Osielsko, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług geodezyjnych dla potrzeb Gminy Osielsko w 2026 r. w zakresie łączenia…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Geodezyjne i Wycena Nieruchomości Lucyna Górnikiewicz – Karwowska. Wartość umowy: 1750 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina OsielskoOsielsko, Kujawsko-Pomorskie (powiat Bydgoski →)opublikowano 15 stycznia 2026
Wartość umowy
1750 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 grudnia 2025

    Termin ofert: 16 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Geodezyjne i Wycena Nieruchomości Lucyna Górnikiewicz – Karwowska (Bydgoszcz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 750,00 zł (umowę zawarto 15 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 750,00 zł do 7 011,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Osielsko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350688

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szosa Gdańska 55A

1.5.2.)Miejscowość

Osielsko

1.5.3.)Kod pocztowy

86-031

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

justyna.janicka@osielsko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.osielsko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2e05f7dc-7a40-4769-93de-6682a2fbadb0

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług geodezyjnych dla potrzeb Gminy Osielsko w 2026 r. w zakresie łączenia działek m.in. dla celów regulacji dróg gminnych zgodnie z ich nazewnictwem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e05f7dc-7a40-4769-93de-6682a2fbadb0

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00039145

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00041326/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Świadczenie usług geodezyjnych dla potrzeb Gminy Osielsko w 2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00579921

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IiZP.271.U.15.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

220731,71 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

54065,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usług geodezyjnych dla potrzeb Gminy Osielsko w 2026 r. w zakresie łączenia działek m.in. dla celów regulacji dróg gminnych zgodnie z ich nazewnictwem.

Zakres zamówienia obejmuje łączenie działek m.in. dla celów regulacji dróg gminnych zgodnie z ich nazewnictwem (w tym poprzez czynności wznowienia znaków granicznych, rozgraniczenia, pomierzenia i obliczenia współrzędnych punktów granicznych zgodnie z obowiązującymi standardami technicznymi i przepisami prawa w sytuacji, gdy jest to wymagane).


Szczegółowy zakres i warunki świadczenia usługi zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1750,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7011,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1750,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Geodezyjne i Wycena Nieruchomości Lucyna Górnikiewicz – Karwowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9531161657

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1750,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

wartość umowy - cena za 1 działkę

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71300000-1Usługi inżynieryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
150 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
109 756 zł594 167 zł
Rozstęp międzykwartylowy
484 411 zł
Źródło próbki
CPV 71300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
109 756 zł
Mediana
150 000 zł
Górny kwartyl
594 167 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Osielsko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Osielsko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1750 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71300000-1 (Usługi inżynieryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Geodezyjne i Wycena Nieruchomości Lucyna Górnikiewicz – Karwowska (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.