Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
394 781 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    32 669 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    26 076 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    282 900 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    30 996 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    22 140 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Termin dostawy30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa fabrycznie nowych kontenerów dla ZZO Olszowa Sp. z o.o.

Zamawiający Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. (Olszowa, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa fabrycznie nowych kontenerów dla ZZO Olszowa Sp. z o.o”, wybierając ofertę wykonawcy BOŚ MET BOŚ SP. K. Łączna wartość umów: 394 781 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o.Olszowa, Wielkopolskieopublikowano 15 stycznia 2026
Łączna wartość umów
394 781 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BOŚ MET BOŚ SP. K. (części 1, 2, 4, 5); BOŚ MET BOŚ SP. K (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 394 780,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Zamawiający udzielił zamówienia w częściach, a to postępowanie dotyczy jednej z nich.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW OLSZOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250945333

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bursztynowa 55

1.5.2.)Miejscowość

Olszowa

1.5.3.)Kod pocztowy

63-600

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@zzo-olszowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zzo-olszowa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=505cb8a7-df47-4cb5-9699-e720a1127611

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa fabrycznie nowych kontenerów dla ZZO Olszowa Sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fdd101b7-4395-4b53-a736-fa7145b33856

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00038982

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00540506

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

28/ZZO/2025/ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

437904,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontenery typu „koleba samowyładowcza"
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. kontenerów typu koleba samowyładowczych, wolnych od wad fizycznych i objęta gwarancją producenta.
3. Zamawiający wymaga by dostarczone kontenery były fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025 r.
4. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne i inne dokumenty dla zapewnienia Zamawiającemu prawidłowej eksploatacji i zabezpieczenia go przed roszczeniami ze strony osób trzecich.

4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.)Wartość części

18536,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontenery bramowe typu „Mulda”
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
6. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. kontenerów bramowych typu „mulda”, wolnych od wad fizycznych i objęta gwarancją producenta.
7. Zamawiający wymaga by dostarczone kontenery były fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025 r.
8. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne i inne dokumenty dla zapewnienia Zamawiającemu prawidłowej eksploatacji i zabezpieczenia go przed roszczeniami ze strony osób trzecich.

4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.)Wartość części

32472,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontenery hakowe KO 36 z plandeką
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do niniejszej SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 10 szt. Kontenerów hakowych KO 36 z plandeką, wolnych od wad fizycznych i objęta gwarancją producenta.
3. Zamawiający wymaga by dostarczone kontenery były fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025 r.
4. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne i inne dokumenty dla zapewnienia Zamawiającemu prawidłowej eksploatacji i zabezpieczenia go przed roszczeniami ze strony osób trzecich.

4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.)Wartość części

302026,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontenery hakowe KP7
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 4 szt. Kontenerów hakowych KP7, wolnych od wad fizycznych i objęta gwarancją producenta.
3. Zamawiający wymaga by dostarczone kontenery były fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025 r.
4. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne i inne dokumenty dla zapewnienia Zamawiającemu prawidłowej eksploatacji i zabezpieczenia go przed roszczeniami ze strony osób trzecich

4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.)Wartość części

48708,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kontenery siatkowe hakowe KP7
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 szt. kontenerów siatkowych hakowych KP7, wolnych od wad fizycznych i objęta gwarancją producenta.
4. Zamawiający wymaga by dostarczone kontenery były fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniejszy niż 2025 r.
5. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokumenty gwarancyjne i inne dokumenty dla zapewnienia Zamawiającemu prawidłowej eksploatacji i zabezpieczenia go przed roszczeniami ze strony osób trzecich.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.5.)Wartość części

36162,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32668,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32668,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32668,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOŚ MET BOŚ SP. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922189971

7.3.4)Miejscowość

Kazub

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32668,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26076,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26076,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26076,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOŚ MET BOŚ Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922189971

7.3.4)Miejscowość

Kazub

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26076,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

282900 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

638271,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

282900 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOŚ MET BOŚ SP. K

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922189971

7.3.4)Miejscowość

Kazub

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

282900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30996,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47458,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30996,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOŚ MET BOŚ Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922189971

7.3.4)Miejscowość

Kazub

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30996,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22140,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25501,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22140,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BOŚ MET BOŚ SP. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5922189971

7.3.4)Miejscowość

Kazub

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22140,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34928480-6Pojemniki i kosze na odpady i śmiec…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
324 480 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 055 zł865 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
692 711 zł
Źródło próbki
CPV 34928· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
173 055 zł
Mediana
324 480 zł
Górny kwartyl
865 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olszowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 394 781 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34928480-6 (Pojemniki i kosze na odpady i śmieci). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BOŚ MET BOŚ SP. K. (Kazub). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.