ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa artykułów spożywczych

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny (Gliwice, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych”. Termin składania ofert minął 27 stycznia 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 262 405 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
27 stycznia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    15 stycznia 2026

    Termin ofert: 27 stycznia 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    11 lutego 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa artykułów spożywczych.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000026867

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Karola Miarki 12-14

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@git.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://git.lukasiewicz.gov.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

Badania i prace rozwojowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c3d19ca0-4d55-4f45-9188-d1bde050309e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00037252

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/git

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

Wykonawca zamierzający złożyć ofertę zobowiązany jest zapoznać się z instrukcjami dla Użytkowników (Wykonawców) Platformy przetargowej - dostępnymi pod adresem https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje oraz zaakceptować regulamin korzystania z Platformy przetargowej dostępny pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin.
Wsparcia technicznego w zakresie działania Platformy przetargowej udziela jej dostawca,
tj. Open Nexus Sp. z o. o., Bolesława Krzywoustego 3, 61-144 Poznań, pod numerem telefonu
22 101 02 02, cwk@platformazakupowa.pl.
Sposoby złożenia oferty za pośrednictwem Platformy przetargowej oraz potwierdzenia złożenia oferty (w zależności od wyboru opcji z logowaniem lub bez logowania), zostały opisane w Instrukcjach użytkowników Platformy przetargowej.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1.1. Komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami odbywać się będzie jedynie drogą elektroniczną w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. 2024 r. poz. 1513 z póź.zm.).
• Preferowaną drogą komunikacji jest Platforma Zakupowa:
https://platformazakupowa.pl/pn/git
• Ponadto dopuszcza się wykorzystanie poczty elektronicznej:
ilona.mielewska@git.lukasiewicz.gov.pl
Ofertę należy sporządzić zgodnie z wymaganiami specyfikacji warunków zamówienia – pod rygorem odrzucenia oferty.
Oferta powinna składać się z wypełnionego formularza oferty wg wzoru określonego w ZAŁĄCZNIKU NR 1 do SWZ oraz z wypełnionego formularza cenowego wg wzoru określonego w ZAŁĄCZNIKU NR 2 do SWZ. Brak załączenia do oferty podpisanego formularza cenowego, będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Postępowanie jest prowadzone w języku polskim, dokumenty sporządzone w języku obcym, należy składać wraz z tłumaczeniem na język polski.
4.4. Oferta wraz z załącznikami musi być sporządzona w formie elektronicznej i podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (tzw. e-dowód osobisty) - przez osobę/y uprawnione lub upoważnioną/e (na podstawie pełnomocnictwa) do reprezentowania Wykonawcy - pod rygorem nieważności.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny, 44-100 Gliwice ul. Karola Miarki 12-14
2. w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem ochrony danych osobowych w GIT 44-100 Gliwice ul. Karola Miarki 12-14 – Adam Cichuta kontakt: e-mail: adam.cichuta@git.lukasiewicz.gov.pl telefon: 32 2582 041 w 33
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z przedmiotowym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Dostawa artykułów spożywczych” prowadzonym w trybie podstawowym bez negocjacji, zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z póź.zm), dalej PZP;
4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy PZP;
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy PZP, przez okres 4 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; z zastrzeżeniem obowiązujących przepisów prawa i regulacji obowiązujących u Zamawiającego;
6. obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy PZP, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy PZP;
7. w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO; posiada Pani/Pan:
 na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących**;
 na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych ***;
 na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO ****;
 prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;  nie przysługuje Pani/Panu:
 w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
 prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
 na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
8. nie przysługuje Pani/Panu:
a) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
b) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
c) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DZ/0270/ZP-2/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych do następujących lokalizacji Zamawiającego:
44-100 Gliwice – ul. Karola Miarki 12-14;
44-100 Gliwice – ul. Bł. Czesława 16-18;
41-209 Sosnowiec – ul. Moniuszki 29.
Zakres rzeczowy i ilościowy składający się na zamówienie został wskazany w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 2 SWZ oraz w ZAŁĄCZNIKU nr 3 do SWZ – projektowanych postanowieniach Umowy.
Zamawiający przewiduje dostawy raz na dwa miesiące (tj. 6 dostaw w ciągu trwania Umowy – dotyczy wszystkich lokalizacji).
UWAGA! Zamawiający zastrzega możliwość, w razie pilnej potrzeby, dodatkowych dostaw - maksymalnie 6 dodatkowych dostaw w ciągu trwania Umowy, dla każdej z lokalizacji.
Wszelkie koszty i opłaty związane z dostawą artykułów spożywczych ponosi Wykonawca.
Zamawiający wymaga, aby dostarczane produkty:
1) stanowiły produkty wysokiej jakości;
2) spełniały wymagania dotyczące przechowywania, pakowania i transportu zawarte
w Polskich Normach;
3) odpowiadały wymogom obowiązujących przepisów w zakresie produkcji, obrotu
i przechowywania produktów żywnościowych;
4) posiadały termin przydatności do spożycia co najmniej 3 miesiące licząc od daty dostawy
do Zamawiającego, chyba, że Zamawiając w odniesieniu do określonego produktu podał
inny termin ważności;
5) były oznakowane krajem pochodzenia.
Zamawiane produkty dostarczane będą przez Wykonawcę w opakowaniach wykonanych z materiałów przeznaczonych do kontaktów z żywnością. Każde opakowanie musi zawierać etykietę informacyjną zawierającą dane, w szczególności: nazwę i adres producenta, nazwę produktu, klasę jakości, termin przydatności do spożycia oraz inne elementy wymagane przepisami prawa. Opakowania jednostkowe dla produktów muszą być suche, czyste i bez uszkodzeń mechanicznych i obcych zapachów, zabrudzeń, pleśni oraz powinny zapewnić ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zanieczyszczeniem, jak również odpowiednie warunki w czasie przechowywania i transportu.
Przedmiot zamówienia obejmuje także transport, rozładunek, wniesienie do miejsca wskazanego przez Zamawiającego oraz kaucję za opakowania zwrotne objęte systemem kaucyjnym.
Opakowania zwrotne po napojach tzn. opakowania, na których znajduje się wyraźny znak kaucji z jej kwotą zgodnie z Ustawą z dnia 13 lipca 2023 r. o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi oraz niektórych innych ustaw, będą podlegały zwrotowi w ramach wprowadzonego w Polsce od 1 października 2025 r. systemu kaucyjnego.
Zamawiający oświadcza, że ilości poszczególnych rodzajów artykułów spożywczych są ilościami szacunkowymi i mają jedynie charakter orientacyjny.

4.2.6.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15860000-4 - Kawa, herbata i podobne produkty

15820000-2 - Sucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 6

Art. 109 ust. 1 pkt 9

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w rozdziale VIII SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. Wykonawcy do oferty dołączają oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnieniu warunków udziału w postępowaniu.

2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:

2.1 zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.

2.2 uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, jeśli wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.

2.3 sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.

2.4 zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

1. Strony przewidują możliwość dokonania zmiany zawartej Umowy w przypadku, gdy konieczność wprowadzenia zmian wynika z okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy, tj. spowodowanych:
1) zmianą powszechnie obowiązujących przepisów prawa - w takim zakresie, w jakim będzie to niezbędne w celu dostosowania postanowień Umowy do zaistniałego stanu prawnego lub faktycznego,
2) siłą wyższą – rozumianą jako wystąpienie zdarzenia nadzwyczajnego, zewnętrznego, którego nie dało się uniknąć nawet przy zachowaniu najwyższej staranności, a które uniemożliwia Wykonawcy wykonanie jego zobowiązania w całości lub w części. W razie wystąpienia siły wyższej Strony zobowiązane są dołożyć wszelkich starań w celu ograniczenia do minimum zwłoki w wykonywaniu swoich zobowiązań umownych, powstałego na skutek działania siły wyższej.
2. Ceny jednostkowe określone w ofercie Wykonawcy stanowiącej załącznik do Umowy, mogą być waloryzowane nie częściej niż raz na 6 miesięcy, wskaźnikiem wzrostu lub spadku cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszany przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie art. 25 ust. 11 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, jeżeli wskaźnik wzrostu cen przekroczy co najmniej 3% w stosunku do cen z miesiąca, w którym złożono ofertę.
3. Wzrost cen poszczególnych produktów nie może być wyższy niż 10 % w stosunku do ceny określonej w ofercie przedstawionej przez Wykonawcę przy zawarciu umowy.
4. W sytuacji wzrostu cen powyżej poziomu, o jakim mowa w ust. 2, Wykonawca jest uprawniony złożyć Zamawiającemu pisemny wniosek o zmianę umowy w zakresie umówionego wynagrodzenia. Wniosek powinien zawierać wyczerpujące uzasadnienie faktyczne i prawne oraz powinien zawierać dokładne wyliczenie wynagrodzenia Wykonawcy po zmianie umowy w oparciu o wskaźnik wzrostu cen towarów i usług, o jakim mowa w ust. 2. Obowiązek udowodnienia wpływu zmian cen na wynagrodzenie leży po stronie Wykonawcy.
5. Złożenie wniosku o dokonanie waloryzacji nie stanowi roszczenia Wykonawcy o zmianę umowy.
6. W przypadku wyrażenia przez Zamawiającego zgody na waloryzację cen, Zamawiający przygotuje stosowny aneks do umowy. W sytuacji braku możliwości uwzględnienia wniosku Wykonawcy, Zamawiający udzieli Wykonawcy pisemnej odpowiedzi, w której uzasadni swoją decyzję.
7. Wniosek, o którym mowa w ust. 4 można złożyć nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od dnia zawarcia umowy (początkowy termin ustalenia zmiany wynagrodzenia).
8. Zmiana określona w ust. 2 prowadzi do zmiany wartości umownej wynikającej z iloczynu zmienionych cen jednostkowych oraz ilości określonych w ofercie Wykonawcy.
9. Zamawiający dopuszcza możliwość wskazanych poniżej zmian istotnych postanowień umownych:
1) zwiększenie wynagrodzenia na podstawie ust. 2 powyżej,
2) wydłużenie czasu trwania Umowy w przypadku niezakończenia procedury wyłonienia
kolejnego wykonawcy, nie dłużej jednak niż o 2 miesiące, wraz ze zwiększeniem szacunkowej
wartości umowy na podstawie wynagrodzenia Wykonawcy za ostatnie 2 miesiące.
10. Wszelkie zmiany i uzupełnienia postanowień Umowy dopuszczalne są tylko w przypadku zaistnienia okoliczności, o których mowa w art. 455 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, z późn. zm.), opisanych w § 8 Umowy i wymagają dla swej ważności formy pisemnej w postaci aneksu, podpisanego przez prawidłowo umocowanych pełnomocników Stron.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-01-27 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/git

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-01-27 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-02-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
262 405 zł
Próbka: 125 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 916 zł444 486 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 570 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 916 zł
Mediana
262 405 zł
Górny kwartyl
444 486 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 27.01.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.