Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
268 625 zł
Umowa zawarta
23 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Upust na olej napędowy15%Upust na benzynę bezołowiową 9515%Termin dostawy oleju napedowego10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95 i benzyny bezołowiowej 98 do pojazdów i sprzętu znajdującego się w posiadaniu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rudnej

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej (Rudna, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95 i benzyny bezołowiowej 98 do pojazdów i…”, wybierając ofertę wykonawcy STACJA PALIW "KMK" SP. Z O.O. Wartość umowy: 268 625 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
268 625 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 grudnia 2025

    Termin ofert: 9 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 stycznia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STACJA PALIW "KMK" SP. Z O.O. (ŚCINAWA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 268 625,31 zł (umowę zawarto 23 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 004058203

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl.Zwycięstwa 5

1.5.2.)Miejscowość

Rudna

1.5.3.)Kod pocztowy

59-305

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zgkim@zgkim.rudna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgkim.rudna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5f4286d3-aa72-4e3c-ae2a-acc694a0fc87

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95 i benzyny bezołowiowej 98 do pojazdów i sprzętu znajdującego się w posiadaniu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rudnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f4286d3-aa72-4e3c-ae2a-acc694a0fc87

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00037138

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00073322/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 do pojazdów i sprzętu znajdującego się w posiadaniu Zakładu Gospodsrki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rudnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00567218

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WUK.271.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2680625,31 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego, benzyny bezołowiowej 95 i benzyny bezołowiowej 98 do pojazdów i sprzętu znajdującego się w posiadaniu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rudnej.
Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zadania określa: SWZ oraz załączone dokumenty, w szczególności wzór umowy stanowiący załącznik nr 4 oraz Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załączniki nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

268625,31 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

268625,31 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

268625,31 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STACJA PALIW "KMK" SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6911333063

7.3.4)Miejscowość

ŚCINAWA

7.3.5)Kod pocztowy

59-330

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

268625,31 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 148 zł
Próbka: 38 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
276 107 zł852 412 zł
Rozstęp międzykwartylowy
576 305 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
276 107 zł
Mediana
382 148 zł
Górny kwartyl
852 412 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rudna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 268 625 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STACJA PALIW "KMK" SP. Z O.O. (ŚCINAWA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.