Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa oraz wędliny na potrzeby Zakładu Karnego w Wierzchowie

Zamawiający Zakład Karny w Wierzchowie (Wierzchowo, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa oraz wędliny na potrzeby Zakładu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w WierzchowieWierzchowo, Zachodniopomorskieopublikowano 14 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 280 325 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD KARNY W WIERZCHOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000601969

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szkolna 8

1.4.2.)Miejscowość

Wierzchowo

1.4.3.)Kod pocztowy

78-530

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.7.)Numer telefonu

943400752

1.4.8.)Numer faksu

943400707

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dkw_wierzchowo@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-wierzchowo

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a03f626a-5881-41e4-8621-5e3bbe9c182a

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00032068

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00668087

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy mięsa oraz wędliny na potrzeby
Zakładu Karnego w Wierzchowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Blok drobiowy
kg
800
Kaszanka
kg
800
Kiełbasa biała parzona
kg
600
Kiełbasa jarmarczna
kg
400
Kiełbasa kanapkowa
kg
700
Kiełbasa krakowska parzona
kg
100
Kiełbasa mortadela
kg
1400
Kiełbasa parówkowa
kg
500
Kiełbasa popularna
kg
400
Kiełbasa szynkowa
kg
100
Kiełbasa śląska
kg
100
Kiełbasa śniadaniowa
kg
700
Kiełbasa zwyczajna
kg
300
Kiełbasa żywiecka
kg
100
Lunch-meat (mielonka konserwowa)
kg
100
Metka łososiowa
kg
100
Ogonówka wędzona
kg
50
Parówki cienkie śląskie
kg
1000
Pasta boczkowa
kg
100
Pasztetowa
kg
1500
Pieczeń popularna
kg
600
Podgardle wędzone
kg
1900
Polędwica sopocka
kg
50
Polędwica drobiowa
kg
50
Salceson włoski
kg
50
Salceson czarny
kg
50
Serdelki wieprzowe
kg
400
Smalec z mięsem
kg
100
Mięso gulaszowe wieprzowe
kg
1200
Mięso gulaszowe drobiowe
kg
1500
Mięso gulaszowe wołowe
kg
100
Łopatka wp. B/k
kg
50
Wątroba wieprzowa
kg
800
Kurczak świeży
kg
800
Parówka drobiowa
kg
1200
Porcje rosołowe świeże
kg
100
Wątroba drobiowa
kg
100
Krakowska drobiowa
kg
50
Szynkowa drobiowa
kg
50
Kiełbasa drobiowa
kg
400
Kiełbasa podlaska
kg
400
Kiełbasa podwawelska
kg
100
Kiełbasa kozacka
kg
200
Szynka wieprzowa gotowana
kg
50
Żołądki wieprzowe
kg
300
Nerki wieprzowe
kg
100
Płucka wieprzowe
kg
100
Serca wieprzowe
kg
100
Szynka delikatesowa
kg
50

3.9.)Główny kod CPV

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

3.10.)Dodatkowy kod CPV

15131100-6 - Produkty mięsno-wędliniarskie

15131130-5 - Wędliny

15113000-3 - Wieprzowina

15112000-6 - Drób

15131134-3 - Kaszanka i inne wędliny krwiste

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPHU John Paweł john Grotniki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6971049957

4.3.3.)Ulica

Źródlana 5

4.3.4.)Miejscowość

Włoszakowice

4.3.5.)Kod pocztowy

64-140

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

263445 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00032238/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

174655,03 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15131100-6Produkty mięsno-wędliniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 325 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
164 124 zł428 963 zł
Rozstęp międzykwartylowy
264 839 zł
Źródło próbki
CPV 15131100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
164 124 zł
Mediana
280 325 zł
Górny kwartyl
428 963 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Wierzchowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wierzchowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15131100-6 (Produkty mięsno-wędliniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.