Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Aranżacja zieleni w ulicy Wawerskiej w Józefowie na odcinku od ul. Kardynała Wyszyńskiego do ul. Wiślanej

Zamawiający Miasto Józefów (Józefów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Aranżacja zieleni w ulicy Wawerskiej w Józefowie na odcinku od ul. Kardynała Wyszyńskiego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto JózefówJózefów, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 14 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 672 903 zł
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Józefów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013268729

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kardynała Wyszyńskiego 1

1.4.2.)Miejscowość

Józefów

1.4.3.)Kod pocztowy

05-420

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@jozefow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8964d476-7a08-4fde-b3f6-0858cbdb9cf7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00030482

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00457361

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Aranżacja zieleni w ulicy Wawerskiej w Józefowie na odcinku od ul. Kardynała Wyszyńskiego do ul. Wiślanej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie części pasa drogowego ul. Wawerskiej w Józefowie (odcinek od ul. Kard. Wyszyńskiego do ul. Wiślanej) poprzez wykonanie nasadzeń roślinnych, zgodnie z dokumentacją projektową.

2. W ramach nasadzeń roślinnych przewidziano nasadzenia w postaci drzew, krzewów, bylin i traw. Zaprojektowane rośliny cechują wysokie walory estetyczne, duża trwałość i odporność na warunki miejskie.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa załączona do SWZ. Dołączony projekt wykonawczy obejmuje zagospodarowanie całego pasa drogowego ul. Wawerskiej na odcinku od ul. Kard. Wyszyńskiego do ul. Wiślanej. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest realizacja prac objętych załączonymi rysunkami, przy czym w przypadku rys. 1B (zieleńce pomiędzy istniejącym chodnikiem a ogrodzeniami) realizowane będą zaznaczone fragmenty .

4. Do SWZ zostały dołączone również przedmiary, które mają charakter pomocniczy i nie będą stanowiły podstawy rozliczeń z Wykonawcą.

5. Zawarte w dokumentacji projektowej elementy małej architektury są przykładowe. Wykonawca będzie zobowiązany do zamontowania urządzeń o parametrach
funkcjonalnych i jakościowych nie gorszych niż wskazane w dokumentacji, po uprzednim uzgodnieniu z Zamawiającym.

3.9.)Główny kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ARTIS DARIUSZ WRÓBLEWSKI

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Proogród. Olaf Gawryluk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5371365448

4.3.4.)Miejscowość

Glinianka

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

248400 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00531625/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

248400 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Józefów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Józefów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.