Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
586 748 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zagospodarowanie odpadów budowlanych i rozbiórkowych stanowiących odpady komunalne (17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80, 17 08 02, 17 02 02, 17 02 01, 17 02 03)
    Wartość umowy
    178 200 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych: papier i tektura, opakowania z papieru i tektury, tworzywa sztuczne, opakowania z tworzyw sztucznych, metale, opakowania z metali, opakowania wielomateriałowe, szkło, opakowania ze
    Wartość umowy
    14 742 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych (20 03 07)
    Wartość umowy
    146 966 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4zagospodarowanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (20 01 35*, 20 01 36, 16 06 01*, 16 06 02*, 16 06 03*, 16 06 04, 16 06 05, 20 01 33*, 20 01 34)
    Wartość umowy
    15 309 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych (15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 15*, 20 01 17*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 30, 20 01 31*, 20 01 32, 20 01 80, 20 01 99)
    Wartość umowy
    129 600 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6zagospodarowanie zużytych opon (16 01 03)
    Wartość umowy
    24 980 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7zagospodarowanie odzieży i tekstyliów (20 01 10, 20 01 11)
    Wartość umowy
    76 950 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość punktu zbierania/przetwarzania odpadów od PSZOK (O)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Wadowicach w roku 2026

Zamawiający Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach (Wadowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z gminnego Punktu Selektywnego…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 586 748 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
586 748 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 grudnia 2025

    Termin ofert: 29 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    12 stycznia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 7 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Przedsiębiorstwo Komunalne EKO Sp. z o.o. za łącznie 586 747,80 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail