Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Toczek
Zamawiający Gmina Trzebielino (Trzebielino, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Toczek”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 310 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
17 lipca 2025
Termin ofert: 8 sierpnia 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 września 2025
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
12 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA TRZEBIELINO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 770979565 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wiejska 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Trzebielino |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 77-235 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL636 - Słupski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@trzebielino.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | bip.trzebielino.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-a7a01283-d956-42a2-aa85-bcba33b8a55a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00022471 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00331149 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Toczek |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej pełniącej funkcję drogi dojazdowej do gruntów rolnych z istniejącą nawierzchnią utwardzoną tłuczniem. Planuje się wykonanie robót na odcinku o długości 474 mb tj. Odcinek II od km 0+000 do 0+366 i Odcinek III od km 0+000 do 0+108 wykonanie nowej nawierzchni szer. 2,75m z płyt IOMB o wymiarach 100x75x12,5 typu C ułożonych śladowo 2x1,0 m z pasem dzielącym o szerokości 0,75 m z KŁSM 0/31,5 gr. 12 cm oraz na łukach o promieniach mniejszych od R=60m, płyty należy ułożyć na szerokości jezdni równej 3,0m. Planuje się także obustronne pobocza szer. 1,0 m, utwardzone KŁSM 0/31,5 gr. 10 cm. Przewiduje się także przebudowę istniejących zjazdów i oczyszczenie istniejących rowów odwadniających oraz wykonanie nowych, w sposób zgodny z założeniami PT. Dodatkowo w ramach inwestycji należy wymienić jeden istniejący przepust na przepust z rury PEHD karbowane o średnicy 40cm i długości 9 m. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 44132000-4 - Elementy przepustów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Frymark |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8421002609 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wierszyno |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kołczygłowy |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 77-140 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 239259,19 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00399924/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 239259,19 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.