Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość umów
281 444 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1ARTYKUŁY SPOŻYWCZE. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 1 : ARTYKUŁY SPOŻYWCZE
    Wartość umowy
    56 247 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2DRÓB. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 2 : DRÓB
    Wartość umowy
    29 838 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3JAJA. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 3 : JAJA
    Wartość umowy
    2760 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4MIĘSO I WĘDLINY. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 4 : MIĘSO I WĘDLINY
    Wartość umowy
    46 526 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5ARTYKUŁY MROŻONE / KONSERWOWE. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 5: ARTYKUŁY MROŻONE / KONSERWOWE
    Wartość umowy
    31 799 zł
    5 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6NABIAŁ. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 6: NABIAŁ
    Wartość umowy
    12 972 zł
    5 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7PIECZYWO. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 7: PIECZYWO
    Wartość umowy
    12 622 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8RYBY MROŻONE. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 8: RYBY MROŻONE
    Wartość umowy
    26 818 zł
    5 ofert
  9. Umowa zawarta
    Część 9WARZYWA I OWOCE. Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 9: WARZYWA I OWOCE
    Wartość umowy
    61 863 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
36 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych, nabiału, pieczywa, mięs i wędlin, owoców oraz warzyw do SP1 w Dębnie.

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie (Dębno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych, nabiału, pieczywa, mięs i wędlin, owoców oraz warzyw do…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 281 444 zł. Złożono 36 ofert.

Łączna wartość umów
281 444 zł
Liczba ofert
36 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    12 stycznia 2026

    3 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurtownia Artykułów Spożywczych DARO Dariusz Biaduń (części 1, 3, 5, 6, 8); Bruno Tassi sp. z o.o. (część 2); Zakład Przetwórstwa Mięsnego Krzysztof Sobieraj (część 4); PIEKARNIA Arkadiusz Wiśniewski (część 7) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 281 444,38 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 36 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W DĘBNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210314820

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piłsudskiego 10

1.5.2.)Miejscowość

Dębno

1.5.3.)Kod pocztowy

74-400

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

95 760 27 83

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@sp1debno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp1debno.edupage.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/um_debno

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych, nabiału, pieczywa, mięs i wędlin, owoców oraz warzyw do SP1 w Dębnie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aff11a98-4cdf-42d9-a11c-4013e32d497e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00021005

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00537002

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP-1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ARTYKUŁY SPOŻYWCZE.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 1 : ARTYKUŁY SPOŻYWCZE.

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15411000-2 - Oleje zwierzęce lub roślinne

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.5.)Wartość części

56247,44 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

DRÓB.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 2 : DRÓB.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

4.5.5.)Wartość części

29837,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

JAJA.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 3 : JAJA.

4.5.3.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

2760 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MIĘSO I WĘDLINY.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 4 : MIĘSO I WĘDLINY.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15113000-3 - Wieprzowina

4.5.5.)Wartość części

46525,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ARTYKUŁY MROŻONE / KONSERWOWE.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 5: ARTYKUŁY MROŻONE / KONSERWOWE.

4.5.3.)Główny kod CPV

15331400-1 - Warzywa konserwowane i/lub puszkowane

4.5.5.)Wartość części

31799,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

NABIAŁ.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 6: NABIAŁ.

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

12971,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PIECZYWO.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 7: PIECZYWO.

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

12621,54 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

RYBY MROŻONE.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 8: RYBY MROŻONE.

4.5.3.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

26818 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARZYWA I OWOCE.
Pełny opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ - ZADANIE 9: WARZYWA I OWOCE.

4.5.3.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

4.5.5.)Wartość części

61862,75 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56247,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

81864,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56247,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Artykułów Spożywczych DARO Dariusz Biaduń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5971320299

7.3.3)Ulica

Chrobrego 24 C

7.3.4)Miejscowość

Dębno

7.3.5)Kod pocztowy

74-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56247,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29837,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35604,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29837,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Bruno Tassi sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272359947

7.3.3)Ulica

Staniewicka 12

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-310

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29837,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2760 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4080 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2760 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Artykułów Spożywczych DARO Dariusz Biaduń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272359947

7.3.3)Ulica

Chrobrego 24 C

7.3.4)Miejscowość

Dębno

7.3.5)Kod pocztowy

74-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2760 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46525,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56042,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46525,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Krzysztof Sobieraj

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5980002044

7.3.3)Ulica

Pogodna 26

7.3.4)Miejscowość

Krzeszyce

7.3.5)Kod pocztowy

66-435

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46525,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31799,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

39437,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31799,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Artykułów Spożywczych DARO Dariusz Biaduń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5971320299

7.3.3)Ulica

Chrobrego 24 C

7.3.4)Miejscowość

Dębno

7.3.5)Kod pocztowy

74-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31799,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12971,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17360,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12971,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Artykułów Spożywczych DARO Dariusz Biaduń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5971320299

7.3.3)Ulica

Chrobrego 24 C

7.3.4)Miejscowość

Dębno

7.3.5)Kod pocztowy

74-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12971,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-12-23 do 2026-12-31

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12621,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12621,54 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12621,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PIEKARNIA Arkadiusz Wiśniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5971075888

7.3.3)Ulica

Cegielniana 3

7.3.4)Miejscowość

Dębno

7.3.5)Kod pocztowy

74-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12621,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26818 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

77868 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26818 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Artykułów Spożywczych DARO Dariusz Biaduń

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5971320299

7.3.3)Ulica

Chrobrego 24 C

7.3.4)Miejscowość

Dębno

7.3.5)Kod pocztowy

74-400

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26818 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

61862,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

62119,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

61862,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HANDEL HURTOWY Dariusz Łukasiewicz

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5991983235

7.3.3)Ulica

Myśliborska 1a

7.3.4)Miejscowość

Baczyna

7.3.5)Kod pocztowy

66-432

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

61862,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

Sekcja 42

Informacje dodatkowe

Termin wykonania zamówienia nie obejmuje okresu przerwy wakacyjnej : od 01 sierpnia 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 692 zł
Próbka: 126 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
128 214 zł437 787 zł
Rozstęp międzykwartylowy
309 573 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
128 214 zł
Mediana
250 692 zł
Górny kwartyl
437 787 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Dębnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 281 444 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurtownia Artykułów Spożywczych DARO Dariusz Biaduń (Dębno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.