Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: "Stekop-Ochrona" sp. z o.o

Wartość umowy
607 785 zł
Umowa zawarta
9 stycznia 2026
Okres realizacji
od 30 stycznia 2026 do 29 stycznia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 607 785 zł – 623 111 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Kwalifikacje i doświadczenie osób skierowanych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ochrony obiektów, osób i mienia Prokuratury Regionalnej w Krakowie zlokalizowanej przy ul. Lubicz 25 w Krakowie

Zamawiający Prokuratura Regionalna w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ochrony obiektów, osób i mienia Prokuratury Regionalnej w Krakowie zlokalizowanej…”, wybierając ofertę wykonawcy "Stekop" Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 607 785 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Prokuratura Regionalna w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 9 stycznia 2026
Wartość umowy
607 785 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 grudnia 2025

    Termin ofert: 15 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: "Stekop" Spółka Akcyjna (Warszawa), wspólnie z: "Stekop-Ochrona" sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 607 785,36 zł (umowę zawarto 9 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 607 785,36 zł do 623 110,82 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 30 stycznia 2026 r. do 29 stycznia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail