Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
315 525 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa mięsa wieprzowego i wołowego oraz ich podrobów Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mięsnych w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. z podziałem na części, których rodzaj asortymentu i ilości określa Załącznik nr
    Wartość umowy
    95 550 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa przetworów z mięsa wieprzowego i podrobów mięsnych wieprzowych Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mięsnych w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. z podziałem na części, których rodzaj asortymentu i ilości okre
    PPHU „JOHN” PAWEŁ JOHN· Grotniki
    Wartość umowy
    106 995 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa drobiu i podrobów drobiowych Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mięsnych w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. z podziałem na części, których rodzaj asortymentu i ilości określa Załącznik nr 1c Formularz asor
    Wartość umowy
    112 980 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mięsa i podrobów oraz przetworów mięsnych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Leczniczo-opiekuńczy im. Bł. Bpa Michała Kozala (Raciążek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mięsa i podrobów oraz przetworów mięsnych”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 315 525 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
315 525 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 listopada 2025

    Termin ofert: 27 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    09 stycznia 2026

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BAGATELA PATRYK FIGURSKI (części 1, 3); PPHU „JOHN” PAWEŁ JOHN (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 315 525,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICZO-OPIEKUŃCZY IM. BŁ. BPA MICHAŁA KOZALA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910861864

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Przedmiejska 1

1.5.2.)Miejscowość

Raciążek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-721

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

54 283 10 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

spzlo@spzlo-raciazek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzlo-raciazek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-62598c90-0400-4e6d-9aab-81e6e1ef1caa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mięsa i podrobów oraz przetworów mięsnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-62598c90-0400-4e6d-9aab-81e6e1ef1caa

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00019587

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00052980/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa mięsa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00541341

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.3426.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

338743,50 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

299900,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I Dostawa mięsa wieprzowego i wołowego oraz ich podrobów
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mięsnych w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. z podziałem na części, których rodzaj asortymentu i ilości określa Załącznik nr 1a Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

110031,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II Dostawa przetworów z mięsa wieprzowego i podrobów mięsnych wieprzowych
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mięsnych w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. z podziałem na części, których rodzaj asortymentu i ilości określa Załącznik nr 1b Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

126953,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III Dostawa drobiu i podrobów drobiowych
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów mięsnych w okresie 01.01.2026 r. – 31.12.2026 r. z podziałem na części, których rodzaj asortymentu i ilości określa Załącznik nr 1c Formularz asortymentowo-cenowy

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

118695,68 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

101230,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BAGATELA PATRYK FIGURSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

341611171

7.3.3)Ulica

Jodłowa

7.3.4)Miejscowość

Grudziądz

7.3.5)Kod pocztowy

86-350

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

106995,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

107940,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

106995,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PPHU „JOHN” PAWEŁ JOHN

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

410274970

7.3.3)Ulica

Źródlana

7.3.4)Miejscowość

Grotniki

7.3.5)Kod pocztowy

64-140

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

106995,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

112980,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

112980,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

112980,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BAGATELA PATRYK FIGURSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

341611171

7.3.3)Ulica

Jodłowa

7.3.4)Miejscowość

Grotniki

7.3.5)Kod pocztowy

86-350

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

112980,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Leczniczo-opiekuńczy im. Bł. Bpa Michała Kozala prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Raciążek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 315 525 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BAGATELA PATRYK FIGURSKI (Grudziądz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.