Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
348 809 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    91 766 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2MROŻONKI I RYBY MROŻONE
    Wartość umowy
    67 318 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 217 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4WARZYWA I OWOCE NIEPRZETWORZONE, JAJA
    Wartość umowy
    83 153 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5ARTYKUŁY OGÓLNOSPOŻYWCZE
    Wartość umowy
    39 492 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 863 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Szkoły Podstawowej nr 42 we Wrocławiu w roku 2026 z podziałem na zadania.

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 42 (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Szkoły Podstawowej nr 42 we Wrocławiu w roku…”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 348 809 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 42Wrocław, Dolnośląskieopublikowano 9 stycznia 2026
Łączna wartość umów
348 809 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 listopada 2025

    Termin ofert: 27 listopada 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    09 stycznia 2026

    3 oferty5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ODEBRALSCY MARCIN ODEBRALSKI (część 1); JARO JAROSŁAW KLEMCZYŃSKI (część 2); PHUP MIMAR MARIAN SOPINKA (części 3, 4); PHU BLUGEL ANGELIKA UCHAŃSKA (część 5) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 348 808,51 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 42

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930278505

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wałbrzyska 50

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

52-314

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.sp042@wroclawskaedukacja.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp42.wroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fa15f442-e894-4f4d-9f14-ac5eb7782fb3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Szkoły Podstawowej nr 42 we Wrocławiu w roku 2026 z podziałem na zadania.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa15f442-e894-4f4d-9f14-ac5eb7782fb3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00017625

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00268744/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Szkoły Podstawowej nr 42 we Wrocławiu w roku 2026 z podziałem na zadania.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536642

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP42/ZP/1/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

383875,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MIĘSO, WĘDLINY I DRÓB

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

101105,53 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MROŻONKI I RYBY MROŻONE

4.5.3.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15221000-3 - Ryby mrożone

4.5.5.)Wartość części

79192,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

NABIAŁ

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

9389,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

WARZYWA I OWOCE NIEPRZETWORZONE, JAJA

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

93980,25 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ARTYKUŁY OGÓLNOSPOŻYWCZE

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15610000-7 - Produkty przemiału ziarna

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

03132000-5 - Przyprawy nieprzetworzone

4.5.5.)Wartość części

41767,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

WYROBY GARMAŻERYJNE

4.5.3.)Główny kod CPV

15894300-4 - Dania gotowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15851000-8 - Produkty mączne

4.5.5.)Wartość części

58440,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91765,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

102053,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91765,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ODEBRALSCY MARCIN ODEBRALSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8862898635

7.3.4)Miejscowość

WAŁBRZYCH

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91765,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

67318,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

82110,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

67318,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JARO JAROSŁAW KLEMCZYŃSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9151598224

7.3.4)Miejscowość

SZYMANÓW

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

67318,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12216,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14528,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12216,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHUP MIMAR MARIAN SOPINKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951293690

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12216,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83152,95 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93637,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83152,95 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHUP MIMAR MARIAN SOPINKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8951293690

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83152,95 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39492,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42157,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39492,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU BLUGEL ANGELIKA UCHAŃSKA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8992656913

7.3.4)Miejscowość

DŁUGOŁĘKA

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39492,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54862,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55734,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54862,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH ANETA MICHALSKA-KUCH

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8991446786

7.3.4)Miejscowość

BRALIN

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54862,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 42 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 348 809 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ODEBRALSCY MARCIN ODEBRALSKI (WAŁBRZYCH). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.