Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Utrzymanie czystości porządku oraz zieleni miejskiej na terenie zrewitalizowanej części rynku w m. Rymanów oraz w wybranych obiektach na terenie Gminy Rymanów

Zamawiający Gmina Rymanów (Rymanów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Utrzymanie czystości porządku oraz zieleni miejskiej na terenie zrewitalizowanej części…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RymanówRymanów, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 8 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 865 234 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rymanów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440590

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mitkowskiego 14A

1.4.2.)Miejscowość

Rymanów

1.4.3.)Kod pocztowy

38-480

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@rymanow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rymanow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00014330

2.2.)Data ogłoszenia

2026-01-08

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00012637

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
3.8.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

2.1. utrzymanie czystości porządku oraz zieleni miejskiej na terenie działek Nr ewid.: 2931/3; 2937/1, 2948, 2949 oraz 2931/2 i 2931/3 - obręb ewidencyjny 0001 Rymanów_M – stanowiących zrewitalizowany rynek w m. RYMANÓW; 2.2. utrzymanie czystości porządku oraz zieleni miejskiej w wybranych obiektach na terenie Gminy Rymanów; 1) na terenie parku im Anny i Stanisława POTOCKICH, zlokalizowanym na działce nr ewid. 3121 – obręb ewidencyjny 0001 – Rymanów _M ; 2) na terenie działek stanowiących Cmentarza Jeńców Radzieckich przy ul. Bartoszów w Rymanowie zlokalizowanym na działce nr ewid. 3675 – obręb ewidencyjny 0001 – Rymanów - M RYMANÓW, na cmentarzu Komunalnym w Rymanowie, gdzie znajdują się : Kwatera Żołnierzy Polskich z okresu I i II Wojny Światowej oraz dwie mogiły Stanisława MISTYGACZA oraz Żołnierzy Polskich z okresu II Wojny Światowej - na terenie Nr ewid 2801 – obręb ewidencyjny 0001 – Rymanów - M RYMANÓW, na terenie cmentarza wyznaniowego przy ul. Węgierskiej w Rymanowie-Zdroju – Desznie, zlokalizowanym na działce nr ewid. 1236/1 – obręb ewidencyjny 0003 –Deszno, w m. Rymanów-Zdój – sołectwo Deszno; 3) na przystankach autobusowych na terenie Gminy Rymanów; 4) w budynkach domów ludowych i ich obejściu na terenie Gminy Rymanów; 5) w obejściu budynku Urzędu Gminy na terenie m. Rymanów; 6) na palcach zabaw i siłowniach na terenie Gminny Rymanów; 7) na tablicach ogłoszeniowych na terenie Gminy Rymanów 8) w budynku Kaplicy Cmentarnej zlokalizowanej na terenie cmentarza Komunalnego w Rymanowie; 9) w szaletach miejskich 3 obiekty w m. Rymanów i 3 obiekty w m. Rymanów -Zdrój. Po zmianie: 2.1. utrzymanie czystości porządku oraz zieleni miejskiej na terenie działek Nr ewid.: 2931/3; 2937/1, 2948, 2949 oraz 2931/2 i 2931/3 - obręb ewidencyjny 0001 Rymanów_M – stanowiących zrewitalizowany rynek w m. RYMANÓW; 2.2. utrzymanie czystości porządku oraz zieleni miejskiej w wybranych obiektach na terenie Gminy Rymanów; 1) na terenie parku im Anny i Stanisława POTOCKICH, zlokalizowanym na działce nr ewid. 3121 – obręb ewidencyjny 0001 – Rymanów _M ; 2) na terenie działek stanowiących Cmentarza Jeńców Radzieckich przy ul. Bartoszów w Rymanowie zlokalizowanym na działce nr ewid. 3675 – obręb ewidencyjny 0001 – Rymanów - M RYMANÓW, na cmentarzu Komunalnym w Rymanowie, gdzie znajdują się : Kwatera Żołnierzy Polskich z okresu I i II Wojny Światowej oraz dwie mogiły Stanisława MISTYGACZA oraz Żołnierzy Polskich z okresu II Wojny Światowej - na terenie Nr ewid 2801 – obręb ewidencyjny 0001 – Rymanów - M RYMANÓW, na terenie cmentarza wyznaniowego przy ul. Węgierskiej w Rymanowie-Zdroju – Desznie, zlokalizowanym na działce nr ewid. 1236/1 – obręb ewidencyjny 0003 –Deszno, w m. Rymanów-Zdój – sołectwo Deszno; 3) na przystankach autobusowych na terenie Gminy Rymanów; 4) w budynkach domów ludowych i ich obejściu na terenie Gminy Rymanów; 5) w obejściu budynku Urzędu Gminy na terenie m. Rymanów; 6) na palcach zabaw i siłowniach na terenie Gminny Rymanów; 7) na tablicach ogłoszeniowych na terenie Gminy Rymanów 8) w budynku Kaplicy Cmentarnej zlokalizowanej na terenie cmentarza Komunalnego w Rymanowie; 9) w szaletach miejskich 3 obiekty w m. Rymanów i 3 obiekty w m. Rymanów -Zdrój. 2.3. utrzymanie zieleni miejskiej na terenach gminnych polegające na: 1) utrzymaniu rabat kwiatowych, klombów i donic w Rymanowie i Rymanowie-Zdroju w sezonie 2026 roku (zadanie przejęte przez ZAZ).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90610000-6Usługi sprzątania i zamiatania ulic
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
865 234 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
392 496 zł3 145 274 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 752 778 zł
Źródło próbki
CPV 90610000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
392 496 zł
Mediana
865 234 zł
Górny kwartyl
3 145 274 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rymanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rymanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90610000-6 (Usługi sprzątania i zamiatania ulic). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.