Przebudowa istniejącego placu zabaw przynależącego do żłobka w gminie Maków Podhalański w miejscowości Białka
Zamawiający Gmina Maków Podhalański (Maków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa istniejącego placu zabaw przynależącego do żłobka w gminie Maków Podhalański w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
21 sierpnia 2025
Termin ofert: 5 września 2025 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
26 września 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 stycznia 2026
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych DUDA Grażyna Duda (Mszana Dolna).
- 2
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 503 411,24 zł.
- 3
ZakresSzczegółowy zakres prac jest opisany w dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik do SWZ (projekt budowlany i przedmiar robót).
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Maków Podhalański |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | JST |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 072181959 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szpitalna |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Maków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 34-220 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 338749700 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 338749751 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@makow-podhalanski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.makow-podhalanski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-48018d33-8486-4436-9b91-c74f7922750e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00013453 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00384984 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa istniejącego placu zabaw przynależącego do żłobka w gminie Maków Podhalański w miejscowości Białka |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Przebudowa placu zabaw przynależącego do żłobka w gminie Maków Podhalański w miejscowości Białka, adres: Białka 334, 34-220 Maków Podhalański w ramach resortowego programu „Aktywne Place Zabaw” 2025. 2. Zadanie polega na wykonaniu robót budowlanych tj.: 1) roboty rozbiórkowe i przygotowawcze 2) wykonanie robót ziemnych 3) wykonanie nawierzchni z poliuretanu 4) wykonanie nawierzchni z kostki betonowej 5) dostawa i montaż urządzeń 6) montaż małej architektury 7) zakup roślin – roboty wykończeniowe 3. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji technicznej stanowiącej Załącznik nr 4 do SWZ zawierającej projekt budowlany oraz przedmiar robót. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-09-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-15 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych DUDA Grażyna Duda |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7351052693 |
| 4.3.3.) | Ulica | Łostówka 121 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Mszana Dolna |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 34-730 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 503411,24 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00443102/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-15 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 503441,24 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.