Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
81 795 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 11) Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Artykuły higieniczne z papieru” dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania: 2.1. Zadanie nr: 1 Ręczniki jednorazowe,
    Podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 21) Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Artykuły higieniczne z papieru” dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania: Zadanie nr: 2 Ręczniki papierowe w rolac
    Zakład Produkcyjno-Handlowy Koja Piotr Sławiński· Skarżysko Kamienna
    Wartość umowy
    81 795 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Artykuły higieniczne z papieru

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku (Brzesko, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Artykuły higieniczne z papieru”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 81 795 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
81 795 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 listopada 2025

    Termin ofert: 8 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    08 stycznia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 6 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 81 795,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304355

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 68

1.5.2.)Miejscowość

Brzesko

1.5.3.)Kod pocztowy

32-800

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 66 21 437

1.5.8.)Numer faksu

14 66 21 155

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz-brzesko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.spzoz-brzesko.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60ab666f-ee7e-4aac-a53d-be600a75a074

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Artykuły higieniczne z papieru

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-60ab666f-ee7e-4aac-a53d-be600a75a074

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00011226

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038795/23/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.21 Artykuły higieniczne z papieru

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00563882

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-271-55/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

188170,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn

„Artykuły higieniczne z papieru” dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania: 2.1. Zadanie nr: 1 Ręczniki jednorazowe, prześcieradła, papier toaletowy;

4.5.3.)Główny kod CPV

33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33763000-6 - Ręczniki papierowe do rąk

4.5.5.)Wartość części

137169,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1)Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn

„Artykuły higieniczne z papieru” dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku. 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania: Zadanie nr: 2 Ręczniki papierowe w rolach;

4.5.3.)Główny kod CPV

33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.5.5.)Wartość części

94279,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania ofert w nin. postępowaniu, tj. do dnia 08.12.2025r do godziny 10:00, na zadanie nr 1 zostały złożone dwie oferty. Wtoku badania ofert Zamawiający ustalił iż obaj Wykonawcy w pozycji nr 9 zadania nr 1 zaoferowali podkład producenta Abena, a na potwierdzenie wymaganych parametrów złożyli kartę katalogową. Po weryfikacji złożonych dokumentów , Zamawiający ustalił iż w obu ofertach złożonych do zadania nr 1 , zaoferowany podkład w pozycji nr 9 posiada 2-warstwy, a nie jak żądał Zamawiający: 2 warstwy chłonnej celulozy 100% i 3 warstwy nieprzemakalnej folii. W związku z tym iż nie wpłynęło do Zamawiającego pytanie dotyczące parametrów, Zamawiający nie może dopuścić do wyboru oferty niezgodnej z wymaganiami SWZ. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający unieważnia postępowanie w zakresie zadania nr 1 na podstawie art.255 pkt6) ustawy Pzp.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

81795,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99876,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

81795,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcyjno-Handlowy Koja Piotr Sławiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

290402311

7.3.3)Ulica

Armii Krajowej 4/3

7.3.4)Miejscowość

Skarżysko Kamienna

7.3.5)Kod pocztowy

26-110

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

81795,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Brzesku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzesko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 81 795 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33770000-8 (Artykuły higieniczne z papieru). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Produkcyjno-Handlowy Koja Piotr Sławiński (Skarżysko Kamienna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.