Dostosowanie budynku Urzędu Gminy w Kąkolewnicy do potrzeb osób niepełnosprawnych
Zamawiający Gmina Kąkolewnica (Kąkolewnica, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostosowanie budynku Urzędu Gminy w Kąkolewnicy do potrzeb osób niepełnosprawnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 342 091 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4140, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
11 września 2025
Termin ofert: 26 września 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
19 października 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Kąkolewnica |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 030237552 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Lubelska 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kąkolewnica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-302 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL811 - Bialski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 83 372-20-10 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 83 372-20-49 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@kakolewnica.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://ugkakolewnica.bip.lubelskie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-69f8ccfd-46e5-4ce8-ad16-a15c6f3c0f8b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00007668 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00418252 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostosowanie budynku Urzędu Gminy w Kąkolewnicy do potrzeb osób niepełnosprawnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Dostosowanie budynku Urzędu Gminy w Kąkolewnicy do potrzeb osób niepełnosprawnych. 2. Dostosowanie budynku Urzędu Gminy w Kąkolewnicy do potrzeb osób niepełnosprawnych obejmuję swoim zakresem remont pomieszczeń wc oraz schodów zewnętrznych i podjazdu dla osób niepełnosprawnych w budynku Urzędu Gminy Kąkolewnica. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który znajduje się w dokumentacji projektowej (projekt budowlany, przedmiar robót), specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót i stanowi Załącznik nr 6 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Usługi Budowlane Wedziuk Grzegorz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 538-137-63-01 |
| 4.3.3.) | Ulica | Leśna 37 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Międzyrzec Podlaski |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 21-560 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 140836,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00483006/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 140836,60 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.