Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
548 074 zł
Umowa zawarta
15 grudnia 2025
Okres realizacji
do 22 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa koparko-ładowarki na potrzeby Gminy Kamienica Polska

Zamawiający Gmina Kamienica Polska (Kamienica Polska, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa koparko-ładowarki na potrzeby Gminy Kamienica Polska”, wybierając ofertę wykonawcy Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Wartość umowy: 548 074 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
548 074 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o (Izabelin-Dziekanówek), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 548 073,85 zł (umowę zawarto 15 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail