DOSTAWA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO NA POTRZEBY PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH W ZAKRESIE KATEGORII C + E PRAWA JAZDY DLA WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO W TARNOBRZEGU
Zamawiający Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego (Tarnobrzeg, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DOSTAWA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO NA POTRZEBY PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH W ZAKRESIE…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=735, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
09 października 2025
Termin ofert: 17 października 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
25 listopada 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 stycznia 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | WOJEWÓDZKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830366490 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Władysława Sikorskiego 86A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tarnobrzeg |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 39-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 15 823 56 00 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 15 823 65 05 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@word.tarnobrzeg.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | word.tarnobrzeg.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d0f04db3-1009-4df0-9fa3-56987417b9e4 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00006607 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-01-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00466961 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DOSTAWA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO NA POTRZEBY PRZEPROWADZANIA EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH W ZAKRESIE KATEGORII C + E PRAWA JAZDY DLA WOJEWÓDZKIEGO OŚRODKA RUCHU DROGOWEGO |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa ciągnika siodłowego na potrzeby przeprowadzania egzaminów praktycznych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 34130000-7 - Pojazdy silnikowe do transportu towarów |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-18 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5342169325 |
| 4.3.3.) | Ulica | Wolica, Al. Katowicka 9 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Nadarzyn |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-830 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 516846,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00554187/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 516846,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.