Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostosowanie budynku nr 1 do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych na terenie kompleksu wojskowego w Gołdapi w systemie zaprojektuj i wykonaj.

Zamawiający 24 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostosowanie budynku nr 1 do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych na terenie…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

24 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.2.)Oddział zamawiającego

24 WOG

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 280602118

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nowowiejska 20

1.4.2.)Miejscowość

Giżycko

1.4.3.)Kod pocztowy

11-500

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

24wog.zam@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://24wog.wp.mil.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5727c87d-614b-4607-96b4-a264b71516e9

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00004889

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00359050

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostosowanie budynku nr 1 do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych na terenie kompleksu wojskowego w Gołdapi w systemie zaprojektuj i wykonaj.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w systemie „zaprojektuj
i wybuduj” polegająca na dostosowaniu budynku nr 1 na terenie kompleksu wojskowego w Gołdapi do obowiązujących przepisów przeciwpożarowych.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ELECTRO 7 Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9442260748

4.3.3.)Ulica

Osiedle Złota Podkowa 28/LU2

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-352

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1646000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00450852/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana terminu realizacji zamówienia

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zmiana terminu realizacji zadania z uwagi na okoliczności opóźnienia wejścia na teren budowy o 26 dni.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1646000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

24 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Giżycko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.