Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

To ogłoszenie jest wynikiem postępowania bez wyboru wykonawcy. Szczegóły formalne znajdziesz w treści ogłoszenia.

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BZP.271.116.2025 Wykonanie robót (......) pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu

Zamawiający Miasto Nowy Sącz (Nowy Sącz, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „BZP.271.116.2025 Wykonanie robót (......) pod nazwą: Remont instalacji elektrycznej w…”.

Zamawiający: Miasto Nowy SączNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 5 stycznia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 266 075 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Nowy Sącz

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893167

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@nowysacz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nowysacz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-ozamowieniach.

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BZP.271.116.2025 Wykonanie robót (......) pod nazwą: „Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ddbfccd8-006e-4c72-ae93-286b17113775

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00003391

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536788

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.116.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

6090,12 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą

„Remont instalacji elektrycznej w lokalu położonym przy ul. Żółkiewskiego 23/9 w Nowym Sączu”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania
1.Złożono następujące oferty, tj

a) Kamil Ferenc prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Milbud Kamil Ferenc, Łęka 104, 33-322 Korzenna, NIP 7343432694 - cena złożonej oferty (po poprawie innej omyłki polegającej na niezgodności oferty z dokumentami zamówienia niepowodującej istotnych zmian w treści oferty) wynosi: 14 904 zł brutto. b) ELPOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Władysława Barbackiego 121B 4, 33-300 Nowy Sącz, NIP 7343649413 - cena złożonej oferty wynosi: 6 588 zł brutto. c) Marcin Belczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Belczyk Marcin ELMAR, 38-303 Kobylanka 307, NIP 7382159771- cena złożonej oferty wynosi: 13 824 zł brutto. d) ELEKTROBUD Sp. z o.o. Raki 147 A, 37-110 Żołynia, NIP 8151817223 - cena złożonej oferty wynosi: 5 412,11 zł brutto. (Oferta podlega odrzuceniu o czym jest mowa w pkt IV niniejszego pisma). e) Grzegorz Wiśniewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: F.H.U. EL-WIS Grzegorz Wiśniewski, Siedlce 96, 33-322 Korzenna, NIP 7343161309 - cena złożonej oferty (po poprawie innej omyłki polegającej na niezgodności oferty z dokumentami zamówienia niepowodującej istotnych zmian w treści oferty) wynosi: 8 465,35 zł brutto. 2. Kwota przeznaczona przez Zamawiającego na realizację zamówienia: 6 577,33 zł brutto. 3. Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podst. art. 255 pkt 3 ustawy, jako że oferta (nie podlegająca odrzuceniu) z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie może zwiększyć kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości ceny złożonej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
266 075 zł
Próbka: 49 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 716 zł636 756 zł
Rozstęp międzykwartylowy
463 040 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 716 zł
Mediana
266 075 zł
Górny kwartyl
636 756 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Nowy Sącz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.