Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
103 071 zł
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Rozszerzenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Doposażenie pracowni” w ramach projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość”

Zamawiający Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu (Łowicz, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Doposażenie pracowni” w ramach projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 103 071 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
103 071 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: TAWO Tadeusz Flieger, ul. Grochowska 12, 60-277 Poznań, NIP: 779-001-05-09, REGON: 630508570, Województwo: wielkopolskie (część 1); Lab-Szkło s.c. R. Niziurski, R. Bobek, A. Gąsior, ul. Lwowska 29, 30-551 Kraków, NIP: 6790004661, REGON: 350556700, województwo: małopolskie (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 103 071,47 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000094461

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Blich 10

1.5.2.)Miejscowość

Łowicz

1.5.3.)Kod pocztowy

99-400

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

stazprzepustka@zsp2lowicz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsp2lowicz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8a373ebd-4df5-4714-a299-7af4c0c6245c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Doposażenie pracowni” w ramach projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a373ebd-4df5-4714-a299-7af4c0c6245c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00002918

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-01-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00064034/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 "Dostawa wyposażenia pracowni - labo" w ramach projektu „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia: „Doposażenie pracowni” jest realizowany w ramach Projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Nr FELD.08.08-IZ.00-0057/23-00.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00469845

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP2.CKZ.ZP.26.57/23.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

153843,95 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn

„Doposażenie pracowni” w ramach projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 8 do SWZ w podziale na dwie części zamówienia, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą Formularz asortymentowo – cenowy – Załącznik Nr 1a do SWZ – dokument własny Wykonawcy - zawierający nazwę oferowanego produktu, nazwę producenta oraz nr katalogowy lub symbol identyfikujący produkt oraz co najmniej cenę jednostkową brutto w PLN. W przypadku gdy producent nie nadaje numeru katalogowego czy symbolu Wykonawca opisuje „brak numeru kat. / symbolu”. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa, wniesienie, ustawienie do wskazanych pomieszczeń oraz montaż w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w siedzibie, nowych, niepowystawowych mebli oraz dostawa nowego, nie powystawowego wyposażenia laboratoryjnego, w szczególności: Część Nr 1 – meble laboratoryjne gotowe: stoły laboratoryjne wyspowe 6 osobowe – 2 szt., szafa laboratoryjna dwudrzwiowa – 3 szt., szafa na odczynniki chemiczne – 2 szt., taboret wysoko podnoszony – 12 szt., stół pod aparaturę laboratoryjną - 2 szt., KOD CPV: 39150000-8 Różne meble i wyposażenie, 45421153-1 Instalowanie zabudowanych mebli Część Nr 2 – wyposażenie laboratoryjne w szczególności: statyw laboratoryjny wraz z wyposażeniem - 8 szt., kolba stożkowa 250 ml - 40 szt., piknometr 10 ml - 20 szt., naczynko wagowe 30 ml, 2 op. (1 opakowanie = 6 sztuk), zlewka poj. 400 ml. - 20 szt., moździerz porcelanowy z wylewem i tłuczkiem 250 ml. – 15 szt., biureta prosta przeźroczysta bez paska poj. 25 ml. - 15 szt., uniwersalne papierki wskaźnikowe pH 0-14 - 10 op., cylinder miarowy szklany poj. 25 ml. - 15 szt., cylinder miarowy szklany poj. 100 ml. - 15 szt., kolba miarowa o poj. 200 ml – 20 szt., kolba miarowa o poj. 250 ml - 20szt., łopatka z łyżeczką dł. 103 mm - 12 szt., alkoholomierz – 6 szt., chłodnica z nasadka do destylacji 300 mm - 5 szt., Lejek średnica 60 mm - 15 szt., Lejek średnica 70 mm - 15 szt., Naczynko wagowe - 20 szt. (średnica 30 mm.x wys. 40 mm), Aparat Deana Starka - 1 szt. KOD CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne 3.3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi: a) odpowiadać standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, b) przedmiot zamówienia ma być wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych, fizycznych i prawnych c) przedmiot zamówienia nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich. 3.4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy w cenie oferty: a) należytej staranności przy realizacji zobowiązań umowy, b) zapewnienia transportu, wniesienia przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego, c) Wykonawca na własny koszt i ryzyko dostarczy, złoży/zmontuje i ustawi przedmiot zamówienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. (kolorystyka do wyboru przez Zamawiającego na podstawie barw palety kolorów RAL, w szczególności zgodnie z OPZ), d) przed przystąpieniem do realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany będzie do weryfikacji wymiarów mebli podanych w SWZ, e) dostarczenia na wezwanie Zamawiającego wraz z dostawą w szczególności szczegółowych instrukcji obsługi i konserwacji, kart gwarancyjnych oraz certyfikatów, o których mowa w OPZ. Wszystkie wyżej wymienione dokumenty przekazane zostaną w polskiej wersji językowej, f) udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia na okres co najmniej 12 miesięcy, z zastrzeżeniem innego wskazanego w OPZ. 3.5. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że wbudowane materiały, urządzenia itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji zamówienia. 3.6. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy. 3.7. Zamawiający nie stawia wymogu, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę, gdyż brak jest czynności polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 3.8. Przedmiot zamówienia: „Doposażenie pracowni” jest realizowany w ramach Projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Nr FELD.08.08-IZ.00-0057/23-00.

4.5.3.)Główny kod CPV

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421153-1 - Instalowanie zabudowanych mebli

4.5.5.)Wartość części

131794,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn

„Doposażenie pracowni” w ramach projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 8 do SWZ w podziale na dwie części zamówienia, Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą Formularz asortymentowo – cenowy – Załącznik Nr 1a do SWZ – dokument własny Wykonawcy - zawierający nazwę oferowanego produktu, nazwę producenta oraz nr katalogowy lub symbol identyfikujący produkt oraz co najmniej cenę jednostkową brutto w PLN. W przypadku gdy producent nie nadaje numeru katalogowego czy symbolu Wykonawca opisuje „brak numeru kat. / symbolu”. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa, wniesienie, ustawienie do wskazanych pomieszczeń oraz montaż w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w siedzibie, nowych, niepowystawowych mebli oraz dostawa nowego, nie powystawowego wyposażenia laboratoryjnego, w szczególności: Część Nr 1 – meble laboratoryjne gotowe: stoły laboratoryjne wyspowe 6 osobowe – 2 szt., szafa laboratoryjna dwudrzwiowa – 3 szt., szafa na odczynniki chemiczne – 2 szt., taboret wysoko podnoszony – 12 szt., stół pod aparaturę laboratoryjną - 2 szt., KOD CPV: 39150000-8 Różne meble i wyposażenie, 45421153-1 Instalowanie zabudowanych mebli Część Nr 2 – wyposażenie laboratoryjne w szczególności: statyw laboratoryjny wraz z wyposażeniem - 8 szt., kolba stożkowa 250 ml - 40 szt., piknometr 10 ml - 20 szt., naczynko wagowe 30 ml, 2 op. (1 opakowanie = 6 sztuk), zlewka poj. 400 ml. - 20 szt., moździerz porcelanowy z wylewem i tłuczkiem 250 ml. – 15 szt., biureta prosta przeźroczysta bez paska poj. 25 ml. - 15 szt., uniwersalne papierki wskaźnikowe pH 0-14 - 10 op., cylinder miarowy szklany poj. 25 ml. - 15 szt., cylinder miarowy szklany poj. 100 ml. - 15 szt., kolba miarowa o poj. 200 ml – 20 szt., kolba miarowa o poj. 250 ml - 20szt., łopatka z łyżeczką dł. 103 mm - 12 szt., alkoholomierz – 6 szt., chłodnica z nasadka do destylacji 300 mm - 5 szt., Lejek średnica 60 mm - 15 szt., Lejek średnica 70 mm - 15 szt., Naczynko wagowe - 20 szt. (średnica 30 mm.x wys. 40 mm), Aparat Deana Starka - 1 szt. KOD CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne 3.3. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi: a) odpowiadać standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, b) przedmiot zamówienia ma być wolny od wad materiałowych, konstrukcyjnych, fizycznych i prawnych c) przedmiot zamówienia nie może być obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich. 3.4. Zamawiający wymaga od Wykonawcy w cenie oferty: a) należytej staranności przy realizacji zobowiązań umowy, b) zapewnienia transportu, wniesienia przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego, c) Wykonawca na własny koszt i ryzyko dostarczy, złoży/zmontuje i ustawi przedmiot zamówienia we wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeniach. (kolorystyka do wyboru przez Zamawiającego na podstawie barw palety kolorów RAL, w szczególności zgodnie z OPZ), d) przed przystąpieniem do realizacji umowy, Wykonawca zobowiązany będzie do weryfikacji wymiarów mebli podanych w SWZ, e) dostarczenia na wezwanie Zamawiającego wraz z dostawą w szczególności szczegółowych instrukcji obsługi i konserwacji, kart gwarancyjnych oraz certyfikatów, o których mowa w OPZ. Wszystkie wyżej wymienione dokumenty przekazane zostaną w polskiej wersji językowej, f) udzielenia gwarancji na przedmiot zamówienia na okres co najmniej 12 miesięcy, z zastrzeżeniem innego wskazanego w OPZ. 3.5. UWAGA: Ilekroć w dokumentacji, wskazano markę lub pochodzenie produktu lub urządzenia, należy przyjąć, że za każdą nazwą jest umieszczone słowo „lub równoważne”, tzn. że wbudowane materiały, urządzenia itp. będą posiadały (charakteryzowały się) wszystkimi parametrami nie gorszymi niż opisane w niniejszej dokumentacji, dla danej pozycji zamówienia. 3.6. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazane są konkretne rozwiązania techniczne, dopuszcza się stosowanie rozwiązań równoważnych, co do ich cech i parametrów, a wszystkie ewentualne nazwy firmowe urządzeń i wyrobów użyte w opisie przedmiotu zamówienia powinny być traktowane jako definicje standardowe, a nie konkretne nazwy firmowe wyrobów zastosowanych w niniejszej dokumentacji. Obowiązek udowodnienia równoważności leży po stronie Wykonawcy. 3.7. Zamawiający nie stawia wymogu, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, to jest zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę, gdyż brak jest czynności polegających na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 3.8. Przedmiot zamówienia: „Doposażenie pracowni” jest realizowany w ramach Projektu pn.: „Dobry zawodowiec - lepsza przyszłość” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego na lata 2021-2027, Nr FELD.08.08-IZ.00-0057/23-00.

4.5.3.)Główny kod CPV

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

22049,64 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91266 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

132840 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91266 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TAWO Tadeusz Flieger, ul. Grochowska 12, 60-277 Poznań, NIP: 779-001-05-09, REGON: 630508570, Województwo: wielkopolskie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

779-001-05-09

7.3.3)Ulica

ul. Grochowska 12

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

60-277

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91266,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11805,47 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13543,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11805,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Lab-Szkło s.c. R. Niziurski, R. Bobek, A. Gąsior, ul. Lwowska 29, 30-551 Kraków, NIP: 6790004661, REGON: 350556700, województwo: małopolskie

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Lab-Szkło s.c. R. Niziurski, R. Bobek, A. Gąsior, ul. Lwowska 29, 30-551 Kraków, NIP: 6790004661, REGON: 350556700, województwo: małopolskie

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790004661

7.3.3)Ulica

ul. Lwowska 29

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-551

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11805,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39150000-8Różne meble i wyposażenie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
223 180 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 344 zł642 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
470 356 zł
Źródło próbki
CPV 39150000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 344 zł
Mediana
223 180 zł
Górny kwartyl
642 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 Centrum Kształcenia Zawodowego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łowicz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 103 071 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39150000-8 (Różne meble i wyposażenie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TAWO Tadeusz Flieger, ul. Grochowska 12, 60-277 Poznań, NIP: 779-001-05-09, REGON: 630508570, Województwo: wielkopolskie (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.