Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
508 291 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2026
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 508 291 zł – 509 291 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Bobowa w 2026 roku

Zamawiający Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki) (Bobowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Bobowa w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe „LIBROPOL” Spółka jawna Rafał Libront, Ryszard Urbanek, Mirosław Libront, Stefan Libront. Wartość umowy: 508 291 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
508 291 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 grudnia 2025

    Termin ofert: 23 grudnia 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 stycznia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Przewozowo-Handlowe „LIBROPOL” Spółka jawna Rafał Libront, Ryszard Urbanek, Mirosław Libront, Stefan Libront (Siedliska 6), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 508 291,20 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 508 291,20 zł do 509 291,20 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail