Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Sukcesywna dostawa oleju opałowego oraz oleju napędowego na potrzeby Gminy Kobiele Wielkie z podziałem na części”

Zamawiający Gmina Kobiele Wielkie (Kobiele Wielkie, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa oleju opałowego oraz oleju napędowego na potrzeby Gminy Kobiele…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Kobiele WielkieKobiele Wielkie, Łódzkieopublikowano 2 stycznia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 261 938 zł
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kobiele Wielkie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648037

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Reymonta

1.4.2.)Miejscowość

Kobiele Wielkie

1.4.3.)Kod pocztowy

97-524

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

44/6814412

1.4.8.)Numer faksu

44/6814412 wew 40

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@kobielewielkie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.kobielewielkie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b16853ac-50ed-4daf-9834-586c39816909

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00000391

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-01-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00579921

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Sukcesywna dostawa oleju opałowego oraz oleju napędowego na potrzeby Gminy Kobiele Wielkie z podziałem na części”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.1.Część 1 zamówienia - Sukcesywna dostawa oleju opałowego na potrzeby Gminy Kobiele Wielkie

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa na potrzeby Gminy Kobiele Wielkie oleju opałowego lekkiego spełniającego wymagania Polskiej Normy PN-C-96024:2020-12 o parametrach nie gorszych niż określone poniżej: • Gęstość w temp. 150C (nie wyższa niż) 860 [kg/m3] • Lepkość kinematyczna w temp. 200C (nie większa niż) 6,00 [mm2/s] • Temperatura płynięcia (nie wyższa niż) – (minus) 20 [0C] • Temperatura zapłonu (nie mniejsza niż) 56 [0C] • Zawartość siarki (nie więcej niż) 0,10 [% (m/m)] • Wartość opałowa (nie mniejsza niż) 42,6 [MJ/kg] • Barwa czerwona Olej opałowy tankowany będzie do zbiorników zlokalizowanych w: • budynku Urzędu Gminy Kobiele Wielkie. Szacunkowe zapotrzebowanie: 20.000,00 litrów; • budynków Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola w Kobielach Wielkich. Szacunkowe zapotrzebowanie: 55.000,00 litrów; • budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobielach Wielkich. Szacunkowe zapotrzebowanie: 7.000,00 litrów; • budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich. Szacunkowe zapotrzebowanie: 8.000,00 litrów. Zamawiający wymaga odrębnych faktur dla każdej ze wskazanych powyżej lokalizacji tj. 1) dla dostaw do budynku Urzędu Gminy Nabywca/Odbiorca Gmina Kobiele Wielkie 97-524 Kobiele Wielkie ul. Reymonta 79 NIP: 772-225-97-51 2) dla dostaw do budynków Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Przedszkola w Kobielach Wielkich Nabywca/Odbiorca Gmina Kobiele Wielkie/Publiczna Szkoła Podstawowa w Kobielach Wielkich 97-524 Kobiele Wielkie ul. Reymonta 79 NIP: 772-225-97-51 3) dla dostaw do budynku Gminnej Biblioteki Publicznej Nabywca/Odbiorca Gminna Biblioteka Publiczna 97-524 Kobiele Wielkie ul. Szkolna 1 NIP: 772-223-48-38 4) dla dostaw do budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Nabywca/Odbiorca Gminny Ośrodek Kultury i Sportu 97-524 Kobiele Wielkie ul. Reymonta 75 NIP: 772-223-48-34

3.9.)Główny kod CPV

09135100-5 - Olej opałowy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.9.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

EUROSPEED SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6262859519

4.3.3.)Ulica

Dworska 6

4.3.4.)Miejscowość

Bytom

4.3.5.)Kod pocztowy

41-902

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

270900 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00659852/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

333207,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09135100-5Olej opałowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
261 938 zł
Próbka: 80 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 988 zł465 281 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 293 zł
Źródło próbki
CPV 09135100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 988 zł
Mediana
261 938 zł
Górny kwartyl
465 281 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kobiele Wielkie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kobiele Wielkie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09135100-5 (Olej opałowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.