„Usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych pracowników Muzeum Narodowego w Lublinie”. Postępowanie w podziale na dziesięć (10) części.
Zamawiający Muzeum Narodowe w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=443, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Ogłoszenie
03 października 2025
Termin ofert: 15 października 2025 12:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
10 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
31 grudnia 2025
6 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 grudnia 2025
- Zmiana ogłoszenia
02 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 stycznia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Muzeum Narodowe w Lublinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 387167680 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Zamkowa 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-117 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (81) 537 96 41 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@mnwl.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.mnwl.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-825375f7-9a07-45da-83f1-84c2e131b982 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00633124 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00456732 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Postępowanie jest objęte wsparciem bezzwrotnym w formie grantu ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) z planu rozwojowego na realizację Przedsięwzięcia: Rozwój kompetencji cyfrowych pracowników Muzeum Narodowego w Lublinie w ramach Inwestycji A2.5.1: Program wspierania działalności podmiotów sektora kultury i przemysłów kreatywnych na rzecz stymulowania ich rozwoju. |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Usługa przeprowadzenia pakietu szkoleń w zakresie rozwoju kompetencji cyfrowych pracowników Muzeum Narodowego w Lublinie”. Postępowanie w podziale na dziesięć (10) części. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-10 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Doradztwo i szkolenia dla firm Anna Niemczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 637-147-39-83 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Skalna 89c/9 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Tychy |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 43-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 15100,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00633111/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-09 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 15100,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.