Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Opracowanie i prezentacja 18 Powiatowych Planów Rozwoju Gospodarki Wodą oraz kompleksowa organizacja szkolenia podsumowującego działania w ramach aktywizacji mieszkańców obszarów wiejskich LPW

Zamawiający Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach (Barzkowice, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie i prezentacja 18 Powiatowych Planów Rozwoju Gospodarki Wodą oraz kompleksowa…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 655 000 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH

1.2.)Oddział zamawiającego

ZODR

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001047305

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

2

1.4.2.)Miejscowość

Barzkowice

1.4.3.)Kod pocztowy

73-134

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.barzkowice@zodr.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zodr.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa Jednostka Organizacyjna Posiadająca Osobowość Prawną

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e949ac4f-73ff-44e1-907d-b6936b879fd5

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00631816

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00417000

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) - B3.3.1 obszar A

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Opracowanie i prezentacja 18 Powiatowych Planów Rozwoju Gospodarki Wodą oraz kompleksowa organizacja szkolenia podsumowującego działania w ramach aktywizacji mieszkańców obszarów wiejskich LPW

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opracowanie i prezentacja 9. Powiatowych Planów Rozwoju Gospodarki Wodą dla powiatów: szczecinecki, koszaliński, sławieński, kołobrzeski, białogardzki, walecki, kamieński, goleniowski, policki

3.9.)Główny kod CPV

73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-12-11

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPHU GEPOL Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7810001963

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

145255,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00476937/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

145255,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

73100000-3Usługi badawcze i eksperymentalno-r…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
655 000 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
178 000 zł1 000 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
822 000 zł
Źródło próbki
CPV 73100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
178 000 zł
Mediana
655 000 zł
Górny kwartyl
1 000 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Barzkowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 73100000-3 (Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.